Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi note 9 pro...

Xiaomi redmi note 9 pro telefonra, hogyan tudok mindent átmasolni a huawei mate 20 lite okostelefonról?

Figyelt kérdés

Készülék csere esetén, szeretnék mindent áttenni az új xiaomi telefonra. Hogyan csinaljam?

Segítsetek! Köszi



#Xiaomieshuaweiadatokátmásolása
2021. jan. 26. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Samsung smart switch
2021. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de én ezt nem értem hogy jön ide a Samsung?
2021. jan. 26. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

A XIAOMI a beüzemelés során felajánlja egy korábbi készülék "átmásolását"



Vagy pedig a Huawei PhoneClone alkalmazással.

2021. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És ennyit elég megtenni? Mindent átmásol? Képek, telszamok, notesz jegyzetek, Stb.?


Illetve a huawei készülékről hogyan tudom törölni, hogy semmi előzmény ne maradjon benne? Hogy eladható legyen?

2021. jan. 26. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
A samsung smart switch egy applikacio ami adatokat masol at egyik keszulekrol a masikra.
2021. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Legegyszerűbb és leggyorsabb, ha a fájlokat bluetooth-on átküldöd egyik telefonról a másikra, írásokat (jegyzet, sms) pedig screenshot-tal lemented, és ugyanúgy fájlként küldöd át!
2021. jan. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

A PhoneClone MINDENT átpakol, ha kéred (képeket zenéket is)


Ha kész, a HUAWEI-en kijelentkezel a Google fiókból (ez fontos!)


Majd EZUTÁN csinálsz egy teljes gyári resetet

2021. jan. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!