Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10 hónap hátralévő hűségidővel...

10 hónap hátralévő hűségidővel, kifizetett Iphone 11 pro-t hogyan tudok kifüggetleníteni?Telenornál azt mondták addig nem lehet amíg nem jár le a hűség.náshogy hogyan tudnám megoldani és mennyiért?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

nem kell naponta feltenni a kérdésedet...


Az alábbiak szerint a szolgáltatódhoz kell menned.


itt a hivatalos tájékoztatás:

[link]


Az Apple nem képes az iPhone hálózati korlátozásának feloldására másik mobilszolgáltató hálózatán történő használathoz. Kizárólag a mobilszolgáltató végezheti el az iPhone korlátozásának feloldását.


Kapcsolatfelvétel a mobilszolgáltatóval

Kizárólag a mobilszolgáltató végezheti el az iPhone korlátozásának feloldását. Forduljon a mobilszolgáltatójához, és kérje a hálózati korlátozás feloldását. Előfordulhat, hogy a feloldáshoz a fiókjának meg kell felelnie bizonyos követelményeknek. Miután elküldte a kérelmet, a folyamat néhány napot igénybe vehet. Érdeklődjön a mobilszolgáltatónál a korlátozás feloldására vonatkozó kérelem állapotáról.

Miután a szolgáltató megerősíti az iPhone feloldását, kövesse az alábbi lépéseket.

Ha már beszerezte a másik mobilszolgáltató SIM-kártyáját

Az alábbi lépésekkel fejezze be az iPhone feloldását:


Vegye ki a SIM-kártyát.

Helyezze be az új SIM-kártyát. A készülék aktiválódik.

Ha nincs másik SIM-kártyája

Az alábbi lépésekkel fejezze be az iPhone feloldását:


Készítsen biztonsági mentést az iPhone-ról.

Miután a biztonsági mentést elkészítette, törölje az iPhone-t.

Állítsa vissza az iPhone-t az imént készített biztonsági mentésből.

2021. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

"náshogy hogyan tudnám megoldani és mennyiért?"

Sehogy.

2021. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Aszongya a kérdező privátban: "Mindenre megkaptam a választ csak arra nem ami a kérdés volt!!Mennyiért és hol tudják pénzért kifüggetleníteni??ennyi lett volna!!!"


"és hol"

Fentebb írtam (pontosabban idéztem a gyártót), hogy a szolgáltatónál!


"Mennyiért"

A szolgáltató megmondja!

Ha nagyon akarod a függetlenítést akkor kifizeted a hűségidő miatti kötbért.

Ezt szintén a szolgáltató mondja meg amikor bejelented nekik az igényedet. Megnézik mennyi hűség van még hátra, mennyi a havidíjjad, stb. Ezt én innen nem tudom neked megmondani, egyedi szerződések vannak a szolgáltatóknál.



Említetted, hogy az ügyfélszolgálaton lepattintottak.

Nos... ha hasonló stílusban sikerült ott is előadnod magad, nem csodálkozom. Én is elküldtelek volna oda ahonnan jöttél.



Ha a nem hivatalos függetlenítés érdekel: Nincs ilyen. Réges régen is csak nagy macera, forrasztgatás, átprogramozott SIM kártya és hasonló finomságokkal lehetett iPhonet függetleníteni. Ma már erre sincs lehetőség, tehát a GSM-es Pistike nem fogja tudni neked megoldani okosba.

A függőség a szolgáltatónál van beállítva nem a telefonon magán.



Ennél részletesebben és érthetőbben nem tudom elmondani!

2021. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Megint megköszönte illő módon kisfox a segítségemet privátban.

Nagyon szívesen!

2021. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!