Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok mikorra fog...

Mit gondoltok mikorra fog csökkenni az iPhone 11 256 gb- os telefon ára?

Figyelt kérdés

Már korábban is tettem fel egy hasonló kérdést, de itt most egy kicsit másra vagyok kiváncsi.

Kb ősz óta nézegetem ezt a telefont mert a váltáson gondolkozok. Mindenképpen kell nekem a legnagyobb tárhely mert jelenleg 64gb- os telefonom van és nekem nem sok mindenre elég. Ebből kifolyólag kérdezem azoktól akik kicsit jobban tisztában vannak az iPhone telefonok áraival illetve azzal, hogy milyen időközönként szokott ár csökkenés lenni tudna nekem segíteni, hogy 250 ezerig vagy az alá mikorra várható csökkenés? December november körül volt 268 ezer egyszer az ára, talán az volt eddig a legolcsóbb azóta megint az egekben sajnos. Nyilván tudom, hogy itt fixen senki se tudja megmondani, de már annak is örülnék ha lenne viszonyítási alapom, hogy tartsak ki emellett és várjak még érte vagy vegyek inkább egy olcsóbb, régebbi iPhonet. Aminek mondjuk sok előnyét nem látom jelenleg.



2021. jan. 14. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A kovetgezo generáció kiadása után 3-4 hónap
2021. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
2022
2021. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szirty ***** válasza:
0%
Csütörtökön
2021. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Karácsony előtt volt utoljára ilyen kérdés... már hiányzott :D


nem fog is lejjebb menni semmi... örülhetünk ha feljebb nem fog menni.

Ha kell valami vedd meg!

Éppma délelőtt röhögtem ki egyik haveromat aki kivárt, hogy majd kari után lejjebb megy az ára annak amit szeretett volna venni, aztán most meg 20k-val drágább lett.....

Lassan válságba fogunk fordulni ez nyilvánvaló. Lesz 390 az euró még idén, biztos vagyok benne.

Vedd meg ami kell

2021. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

annyival nem lesz olcsóbb h elszegényedsz tőle

főleg egy népszerű gyártó terméke

ha van akció mennyivel szokott olcsobb lenni 10-20 k?

az nem egy hatalmas akció

szóval felesleges várni

2021. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy drasztikusan csokkenne az ara mostanaba
2021. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem százezreket gondoltam, 50 ezerrel olcsóbb lenne az már nekem tökéletes lenne.
2021. jan. 26. 11:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyival sem valoszinu egyhamar
2021. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok. Viszont most volt pár napja egy nagy 25 ezer forintos csökkenés, ami jónak ígérkezik.
2021. jan. 26. 12:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!