Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ir normális informác...

Miért nem ir normális információt az akkumlátor töltöttségről ?

Figyelt kérdés
miért csinálja azt hogy mondjuk tegnap este feltöltöttem a telefonom 100% ra.Használtam lett mondjuk 70 % kikapcsoltam. reggel kapcsolom be, irja az akksi programok hogy 29 % os mikor meg rá dugtam 65% lett amenyivel kikapcsoltam. most nem tudom hogy rossz lesssze az akkumlátorom. nem tudom miér nem tud a telefontól a program normális információt kérni az akkumlátorról.Most nem bizok benne. :) Mikor meg kikapcsolt állapotban töltöm akkor meg ott a képernyőn szintén 65% mikor meg vissza kapcsolom marad a 29
2021. jan. 27. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg újra kellene kalibrálni. Hátha segít.
2021. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És ezt mien alkalmazással tegyem? valami program nevet tutsz adni ?

Ja és még anyit mondanék hogy LG a telefonom és egy samsung töltővel töltöttem mer bele való. Nem tudom neki ez mennyire probléma a szerelő szerint semenyire.

2021. jan. 27. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Ebből mindent megtudsz. Sok esetben pedig nincs szükség appra.

2021. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem kell app.

lemeríted annyira, hogy kikapcsoljon, aztán feltöltöd teljesen és megint lemeríted és megint feltöltöd.

ennyi az akksi kalibráció kb.

2021. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

#4

Esetleg ahoz kell app, hogy gyorsabban lemerüljön, mert igazából az androidba nincs beépített lemerítő.

2021. jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ott a face app :DDDD az meríte 'ha köll ha nem'
2021. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
ha a kalibrálás nem segít, akkor viszont akkucsere szükségeltetik, ha nem iPhone akkor általában egy tizesből kijön az ember.
2021. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
eetleg úgy, hogy kifizeted a hűségidő miatti kötbért.
2021. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem iphone egy Lg K8 de köszönöm szépen mindenkinek a választ ugynézem helyre jött az agya :) de ki probálom az akksi kalibrációt most feltöltöttem teljesen használom egyfolytába kikapcsolásig utánna ujra fel.

de leeht az a baj ritkán hagytam lemerülni teljesen és mmindig rá töltöttem csak az akksira

2021. jan. 28. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!