Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s4 típusú telefon...

Samsung s4 típusú telefon akkumulátora 6 órát bír. A töltöttségi értéknél a google (play áruház) szolgáltatás 47% mutat és nagyon melegszik a telefon. Sajnos nem tudom kikapcsolni az alkalmazást. Mit kell tenni a normális üzem visszaállításához?

Figyelt kérdés
Kényszerleállítással, különböző akkuvédő programokkal nem lehet eredményt elérni.

2015. okt. 25. 18:58
 1/3 anonim válasza:

5.0 van már rajta?

nekem is volt s4-em, ez széria betegség, hogy melegednek nagyon, igazából nem kell vele foglalkozni, mert kárt nem tesz benne utána olvastam.

viszont a 6 óra az már bajnak számít, az akku valószínűleg cella zárlatos.

nekem ugyan ez volt, hogy egyre kevesebb volt az üzem idő, majd a végén a gyári akku úgy felpúposodott, hogy lenyomta a hátlapot.

ha gondolod küldök róla képet, nem semmi látvány az biztos :D


ja és nekem az 5.0 oldotta meg a problémát, miután vettem bele egy új akkut, és megjött az 5.0 már nem voltak ilyen problémáim, hogy nagyon melegedne.

viszont a 360 security alkalmazást mindenképp ajánlom, hogy rakd fel.

az bezár minden alkalmazást, ami meríti az akkut, plusz kipucolja a RAM-ot, és a felesleges maradvány fájlokat is.

2015. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Rootold ki a telot es a titanium backup nevu alkalmazassal torold le a telefon romjabol. Ugy mar biztos nem fog enni semennyit se. Viszont en a helyedben előbb megneznem hogy mit veszitek ha letorlom. Nezz utana es ha neked ugy jo akkor csináld meg :)
2016. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régi már, előfordulnak ilyen hibák. Hard resetet megpróbálhatod, esetleg egy másik akkumulátort beletehetsz, hátha az rossz. Ha ez sem hoz eredményt, akkor szerelőhöz vidd el, ő majd megmondja, hogy mi a baj, és hogy gazdaságos-e a javítás, bár valószínűleg nem lesz az.
2019. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!