Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 256 gb 250 ezer?

IPhone 11 256 gb 250 ezer?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg mostanában az ilyen vagy ehhez hasonló kérdés, de viszonylag sürgősen új telefont kéne vennem. Ennek egy iPhone 11 256 gb- os telefont gondoltam. A jelenlegi legolcsóbb ára 275 000 Ft ( amiért meg tudnám már venni). De egy ilyen hülye berögződés, hogy 250 000 forintnál nem szeretnék többet kiadni egy telefonra. Eddig 200 000 körül volt a vége amennyinél többet nem adtam volna, de be kellett látnom, hogy addig ennek a telefonnak az ára nem most fog lemenni. Szerintetek 250 000 forint körül lesz ez a telefon mostanában ? Vagy engedjem el ezt a dolgod? Használtan nem szeretnék vásárolni, mivel több ismerősöm is járt már nagyon rosszul.

2021. jan. 28. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Az iPhone 11 egy az Apple által jelenleg is gyártott és forgalmazott készülék. Az árát az Apple határozza meg. Majd ha ők úgy gondolják, hogy lejjebb viszik az árát, akkor lesz olcsóbb...
2021. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nm hiszem hogy le fog menni az ára. H már 250k-t költesz rá akkor az a 25 nem mindegy?
2021. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Hülyeberögződés az is, hogy a budget mogyorókrémet is nutellának hívják. Pár milliárd elherbált dollár után a reklámok átmossák a fejed és, ha telefonra gondolsz egyből iphone jut eszedbe mi?


De hát még probléma se lenne belőle, de akkor meg ne rinyálj, hogy drága. Ha az kell minden áron add meg minden árt is.


Nem lesz. Majd évek múltán talán lemegy odáig. Vásárolj használtan és kérj teljes részletességű tájékoztatást a termékkel kapcsolatban, akkor kizárod az aggodalmad forrását.

2021. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Lemegy az ára mikor kijön ősszel az új széria.

Egyébként 128 gb-os tárhely nem jöhet szóba? Biztos kell az a 256?

Iphone XS-en nem gondolkodtál?

2021. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2- persze tudom. Csak nem szeretném azt, hogy megveszem a telefont most aztán két hét múlva 250 körül is találok. Tavaly november körül voltak az árai 250 körül, sajnos akkor hülye voltam és nem csaptam le rá.

#3 Nem rinyálok érte. Jelenleg is iPhoneom van, de már több mint négy éves. Kb legújabban vettem meg szinte egyből ahogy kijött és nagyon sok pénzt költöttem rá. Nem mondom, hogy nem érte meg, de ha már lehet szeretném minél olcsóbban megúszni, mint szerintem mindenki. Sajnálom ha az jött le, hogy ez rinyálás, mert nem az. Meg tudnám venni azt is, csak szeretnek a legolcsóbban kijönni belőle. Nem tudom én ilyen vagyok. Használtan pedig tényleg nem jöhet szóba, ennyi pénzt nem szeretnék kiadni azért, hogy átverjenek. Nyilván nem mindenki, ki lehet fogni tisztességes embereket is, de van olyan amit nem lehet észrevenni, az eladó pedig nyilván eltitkolja amit lehet.

#4- es igen tudom, hogy akkor lesz majd akkor lesz nagyobb ár esés, de sajnos addig már nem fogja bírni ez a telefon 🤣És igen, sajnos a 128 gb nekem kevés lenne. Igaz, jelenleg 64 gb- ossal küzdök, de a családban van 128 gb- os iPhone és nem elég. És sajnos ismerem magam, nekem sem lenne az. Pedig annak az ára van most 250 körül. De IPhone Xs - en is gondolkoztam/ gondolkozom. Nyilván jobb lenne egy újabb és pár dologban jobb telefon, de az xs- ről is jó véleményeket olvastam.

2021. jan. 28. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

xs meg a 11 között nincs olyan hatalmas szakadék

inkább csak repedés

de a 11 es ekkora tárhellyel apple oldalon 325 k

drága de ez van

2021. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem az eredeti Apple oldalról vásárolnám. Egyik eddig iPhone se onnan volt a családban és teljesen Okes volt viszonteladóktól is. Az Apple- nél tényleg nagyon drága.
2021. jan. 29. 22:49
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
ja h szürkeimportos volt
2021. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!