Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik ilyen ingyenes IOS...

Létezik ilyen ingyenes IOS appot az idő követésére?

Figyelt kérdés

A cél, hogy tudjam pontosan milyen munkafolyamatra pontosan mennyi időt szánok.


Sok ilyen app van.


A probléma hogy a legtöbb túl bonyolult és igazából nem arra van, amire én akarom használni, hanem inkább hogy adott időhöz pénzösszeget rendeljen meg ilyesmi.


Nekem egy egyszerű stopper kell, amit ha elindítok, akkor méri az időt és hozzá adja ahoz a munkafolyamathoz amit csináltam.


Így a nap végén lássam, hogy X idő ment Y-ra és Z idő K-ra.


Találtam egy ilyen appot az "Hours"-t, de 4 timer beállítása után fizetni kell és ahogy látom nem tudok timereket törölni, hogy mindig a 4-en belül maradjak, erre meg nem akarok ki adni most 8 ezer forintot (igen, ennyi az előfizetés, csak éveset lehet venni).



2021. jan. 28. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ilyen appot nem tudok... de el kell hogy keserítselek ma már minden app fizetős és általában előfizetéses. Rohadtul tele van a tököm ezekkel nekem is, de nem tudunk mit csinálni.
2021. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem egészen pontosan olyan, de a BeFocused beállítható úgy, ahogy szeretnéd használni. Van ingyenes verziója, de a Pro sem drága, és nem havidíjas, hanem egyszeri 5 USD körüli összeg. Próbáld ki az ingyenest, aztán majd meglátod.
2021. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!