Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes várni Márciusig? Vegy...

Érdemes várni Márciusig? Vegyem meg most a Oneplus 8 Pro-t vagy most már várjak Márciusig a 9 Pro megjelenéséig és vegyem meg majd azt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 29. 02:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
wait
2021. jan. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
szerintem is várj.
2021. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
40%

A világ minden kincséért nem törném össze a lelki világod, de a telefonipar úgy működik, hogy hihetetlenül gyorsan elavul. Példaképp az első ájfón tudását ma kb 15 dollárért kapod meg. Ez az a teló, amelyért annak idején emberek fél veséjüket adták.

Ha ezt megértetted, már csak azt kellene végiggondolnod, vajon mitől leszel többé egy ilyen túlárazott gagyi szemét használatától, mintha megveszel egy 2 évvel ezelőtti modellt mondjuk 70 dollárért.

Fészbukot fogsz rajta úgis pörgetni, a szmpilládat fogod nézegetni, vagy valami hülyegyerek autós játékot tolni.

Ehhez pedig épp elég a néhány évvel ezelőtti modell.

Én megértem, hogy nem leszel olyan jó csaj/pasi a közösségedben a pár éves modellel, de hidd el, a valódi pasik/csajok nem a telóra hajtanak.

2021. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, várj, az Oneplus 9 pro jobb lesz, és jobban meg is éri.
2021. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.


Kedves 3!

Egy egyszerű kérdés volt ha már a Oneplus mellett döntöttem akkor megéri e várni az újabbat, vagy esetlegesen nem lesz annyival jobb ha egyszer az életben drága telefonra áldozok. :)

2021. jan. 29. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!