Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összetörtem a Samsung Galaxy...

Összetörtem a Samsung Galaxy S9+ telefonom kijelzőjét. Javíttassam vagy vegyek másik telefont?

Figyelt kérdés
Lenne értelme venni mondjuk helyette egy S20 FE-t, esetleg egy S10+-t, vagy inkább javíttassam meg a kijelzőt? Kb. 2 év múlva terveztem új telefont venni, az S9+-ot is 2 éve vettem, de így most felmerült bennem, hogy előbb vennék új telefont. Mit gondoltok? Mindenképpen valamilyen Samsung Galaxy-t szeretnék.

2021. jan. 31. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Hogy tört be? Csak az üveg repedt szét vagy képet se ad? Egyébként kb 65-70e Ft lesz a kicserélés. Innentől magad döntsd el, hogy újat veszel vagy megtartod a mostanit. Én megtartanám.
2021. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Képet sem ad. Szeretem ezt a telefont, és ahogy nézem az újabb modellek sem feltétlenül jobbak, sőt! A fülhallgató jack és az írisz szkenner hiánya például eléggé zavar.
2021. jan. 31. 20:05
 3/8 anonim válasza:
0%

Ha ügyes vagy, magad is ki tudod cserélni, nem egy atomfizikai dolog.

DE!!!!!!!

Ha elrontod, bukod a képernyő árát, és akár a telót is!!

(Nekem ez lett a sorsa az első általam javított telefonnak.)

2021. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én inkább nem próbálnám meg magam kicserélni. Viszont akkor inkább megérné kijelzőt cserélni mint újabb telefont venni? Gondolkodom az S20+-on is, arra már megérné lecserélni, vagy annyival még nem jobb?
2021. jan. 31. 21:58
 5/8 anonim válasza:
70 ezer hozzá a gyári, és 60 az utángyártott képernyő.
2021. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ja, és ugye + még a munkát is fizetni kell az üzletekben, szóval szerintem egy olyan 100-at kérnének a javításért.

#5 voltam

2021. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
S9+ mindenképpen megérné lecserélni S20+ ra deha nagyon létfontosságú a jack akkor vegyél S10+ de az nemsok előrelépés. Nekem S10 em van szeretem de a te helyedbe eltekintenék a Jacktől és vennék egy S20+t
2021. febr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Morzsi007 ***** válasza:
Ha ennyire ragaszkodsz a jack aljzathoz, átalakítót vegyél hozzá aztán kész.
2021. febr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!