Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a "végtelenített mobilte...

Mi az a "végtelenített mobiltelefon" ? Álláshirdetésben szerepel. "Feltételek: Végtelenített mobiltelefon."

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom korlátlan díjcsomagra gondol a marha :D

valami telefonos meló lesz az. Egész nap hívogatni kell embereket és árulni valamit. Persze a "munkaadó" nem akar fizetni neked semmit a minimális fizetésen kívül.

Szerintem kerüld el messzire az ilyent.

Én is állás keresek és rengeteg ilyen találtam. A másik duma a jutalék. Az azt jelenti, hogy ha egész nap dolgozol is ráfogja valamire hogy amiatt nem kapsz jutalákot ami a fizetésed lett volna......

2021. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, otthoni telefonos munka lenne, csak értetlenül lestem a "végtelenített mobiltelefon" kifejezést. Gondoltam, lemaradtam a technikai fejlődés egy szakaszában, mert ilyet még nem hallottam.:)
2021. jan. 31. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez az?


Valószínűleg korlátlan mobiltelefonra gondolnak az idióták.

Amúgy ez ilyen tipikus nyugdíjasok átkúrására szakosodott cégnek tűnik. 150 ezres szemmasszírozó, 400 ezres csodamatrac meg hasonló termékekre kell majd rábeszélned az embereket.

2021. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, az az. Nem szándékozom jelentkezni rá, csak feldobta nekem az állásajánló, én meg lestem, mint Rozi a moziba.:)
2021. jan. 31. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"teljesítmény arányos jövedelm"

hát ez az... ha nem adsz el semmit, nem is fogsz keresni semmit.

2021. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!