Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak?...

Milyen telefont válasszak? IPhone SE-t vagy XR-t.

Figyelt kérdés
Nekem telefonálásra, képszerkesztésre, játékra, youtubozásra, stb-re kéne. Sokat fotózok, kell a jó kamera.

2021. jan. 28. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Milyen hajszárítót vegyek? Nekem ahhoz kéne, hogy szárítsam a hajam. [Csak, hogy érezd mit mondasz]


Nem értem miért ragaszkodni ennyire az almához, de akkor már inkább XS. Oled kijelzős és jobb is. Ugyan az az ár.


Szerintem az XR meg az SE az a kategória amit az Apple is viccből adott ki. Mindenesetre biztos jót nevetnek azokon akik mai napig is azokat a készüléket veszik.

2021. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Morzsi007 ***** válasza:
74%

Utolsó, biztos nevetnek az apple-nél azon, ki mit vesz, rajtad is lehet nevetni ne aggódj , meg mondtad a tutit. Az XR a 11 elődje, a 11 meg a 12-é.

Kérdező, vedd az XR-t.

2021. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Morzsi007 ***** válasza:
79%

Miért akadnak ki sokan, ha iphone-ról van szó. Érthetetlen. Mindenki azt vesz, amit akar.

Csak egy példa, miért nem vesz mindenki kínai olcsó ruházatot, mikor a célnak megfelel, sokan, ahogy itt a válaszolók máshol vásárolnak, drága pénzért. Ezt el lehet mondani az autókra is, nem is értem miért vesznek 10-20M-ért kocsikat, mikor lehet kapni 4M-ért is újat, tiszta hülyék, pedig ugyan arra használnák. Hagyjuk ezt a megközelítést, lejárt lemez. Abban egyetértek, hogy “milyen telefont válasszak” kérdéssel el van árasztva ez az oldal. Ennél már csak az a jobb, mikor megkérdezik, ios-t vagy android-ot válasszam...majd el döntöd fiam melyik kel neked. :))

2021. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vág az eszem ***** válasza:
32%
Mindenki azt vesz, amit akar alternatívája az, hogy mindenki értelmesen költi el a pénzét. Képes az objektív igényeit megfogalmazni, és nem ad sok százezerrel többet valamiért azért, mert rossz szakmunkásba járt. Ez van, ked ves 4-es :)
2021. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Morzsi007 ***** válasza:
79%

2021 van, “túlárazott ájfon”, galaxy Fold 2 700E, az megéri az árát, vagy hallottál az új Sony Xperia-ról? 750E.

Minden túlárazott b@szki. Főleg egy magyar (szakmunkás :D) fizetésedhez.

Vegyen hulladékot 30-ért, annyiért használhatatlan mobilt kap, kidobott pénz, sok fejfájás. Van élet az iphone-on túl is, lehet venni olcsóbb mobilt, de ne 30-ért. Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre, baromságokat ne írj.

2021. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért drága a Fold mert új technológia. Hajlítható kijelző. Jelenleg nem olcsó, de olcsóbb, mint mikor elsőnek jelent meg. Ne hasonlítsunk már a villát a késhez.
2021. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Felső kategóriában ugyan olyan drága az Android is, sőt néha még drágább mint az iPhone.

Az Androidnál több árkategória van, az iPhone-nál meg csak egy a csúcs.

Bár egy kicsit elkezdte a kategorizálást már az Apple is.

2021. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Egyertelmu: Xr.
2021. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

XR!!!!

#2 Írj nekem egy jó 30 000 telefont.

Nekem az a véleményem, hogy inkább vegyél drágábban jobb dolgot mint hogy az olcsón szenvedjél es ket hónap utan tonkre menjen

2021. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsanat #3
2021. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!