Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért használ még mindenki...

Miért használ még mindenki Messengert? Miért megy felfele az értékelése a Google Play-en?

Figyelt kérdés
A napokban töröltem a telefonomról, mert elegem lett belőle, hogy befagy az egész oprendszer, ráadásul tele van hibával, frissítésről frissítésre rosszabb. Nem jelzi, ha üzenetet kapok, de van, hogy olyan üzenet ugrik fel, amire már válaszoltam is, nem látni, ha gépel a másik (bár ezt szerintem kompletten kivették az asztali Facebook-ból is), plusz ami még nagyon idegesítő, hogy az üzenetek idézőjelben ugranak fel. Nagyon rámentek a fejlesztők a design-ra, de sajnos a program stabilitásának és hasznosságának a rovására.

2021. jan. 31. 22:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
#10-es vagyok. Amúgy minden egyes frissítéssel majdnemcsak hogy több funkciót kap a Messenger, amivel így a memóriában foglalt mérete is egyre nagyobb lesz, és ha egy régi gyenge telefonod van, akkor az egyre nehezebben bírja el, és így persze hogy befagy, nincs mit ezen csodálkozni!
2021. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
68%
Hogy száradna le a kezük azoknak akik állandóan frissítéseket csinálnak a régi jól bevált cuccokra, ó de jó is volt régebben a lefagyásmentes skype, az msn. Egyetlen jó újdonság történt, a messengeren is van hanghívás, a többi az nem fejlődés hanem visszafejlődés.
2021. febr. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Lite verzió is van Messenger-ből (úgy tudom, Android esetén), azt is megnézheti az, aki a főverzióval nem elégedett.
2021. febr. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Én a lite-ot használom régóta, és aránylag nem is volt vele gondom azt leszámítva, hogy újabban nem mutatja ha a másik fél ír, és mostanában ha nincs megkezdett beszélgetés, vagy arhiváltam a korábbit, akkor nem is jelez, ha az illető írt.
2021. febr. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Én soha nem használtam Messenger,tabletemen 10colos asztali módban még mindig el lehet érni normálisan Messenger .
2021. febr. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként én is rühellem a Messengert, le se töltöttem volna, ha nem ott lenne az összes osztály csoportom, amikben kötelező benne lenni.
2021. febr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sincsenek ilyen problémák, mint nálad kérdező, pedig egyszerre használom a Messengert és a Messenger Lite-ot. Egyszer-egyszer voltak kisebb-nagyobb anomáliák, de nem jellemző, hogy rendszeresen előfordulnának.

Használok Signalt, Telegramot, Wickr me-t, de azoknál is előfordulnak hasonló problémák.

2021. febr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki higgadtan le tudta írni a véleményét. Nem támadásnak szántam a kérdést, egyszerűen érdekelt, hogy mások hogy vélekednek a dologról. Egy elég népszerű alkalmazásról beszélünk, így pusztán nem értem, a fejlesztők miért nem a hasznos funkciókba fektetik az energiájukat, mert egy stabilitás szerintem fontosabb mint egy mintás háttér vagy színes szövegbuborékok. Egyébként egy hároméves középkategóriás telefonom van, 3 GB RAM-mal, Android 7-tel. Ha a Messenger nincs rajta, tökéletesen működik, akadás nélkül. Használtam rajta WoT-ot, NFS-et, Asphaltot, Titanfallt, mind akadás nélkül tökéletesen futott. Mégegyszer köszi. 25/L
2021. febr. 1. 10:03
 19/19 anonim ***** válasza:

Alcatel pop c1, messenger lite. Hibatlan uzenetkezeles. Ezert hasznalok ilyen regi rendszert meg.

Mikor a cegnel hibas volt android 9-en a levelezes egy frissites utan, en 4.2-n tokeletesen elvoltam.

2021. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!