Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy régi Siemens CX65-ös...

Van egy régi Siemens CX65-ös telefonom, amit még középsuliban használtam. Egy nap szimplán elfeketedett a képernyő, nem reagált semmire, édesapám azt mondta, hogy a szervíz nem tudja megcsinálni. Sok képem rajta volt,hogyan tudnám lenyerni róla?

Figyelt kérdés
Ez már kb 12 éve volt, azóta próbáltam tölteni, de semmi reakció nem volt. Hozzápasszoló adatkábellal sikerülne bejutni oda, ahol a képeket, videókat megtalálhatom? Az akksi már tropa, ez jelentene gondot? Neten lehet hozzá találni akksit, töltőt és adatkábelt is. Nagyon laikus vagyok, de nagyon örülnék egy kis segítségnek.

#Siemens cx65
2021. febr. 4. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak a kijelző adta meg magát meg kell próbálni gépre kotni hátha érzékeli a készüléket bár nem tudom hogy nem-e sd kártyára mentette képeket?
2021. febr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annak a telefonnak még nem volt SD kártyája, 2004es.
2021. febr. 5. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!