Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet beállítani, hogy...

Hogyan lehet beállítani, hogy az Android a telefon bekapcsolásakor ne csak a minta beírása után induljon, hanem egyből?

Figyelt kérdés

Új Cubot telefon, Android 9.

Az első alapbeállításoknál ezt kérdezte szerintem, csak félreértettem, azt hittem, hogy a feloldásra kérdezi a mintát.


2021. febr. 6. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ez megoldható lenne akkor a lopott vagy talált telefont lehetne használni a minta nélkül is
2021. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem azt akarom, hogy feloldás nélkül is használható legyen, hanem hogy bekapcsoláskor egyből betöltsön az Android, és ne csak feloldáskor kezdjen hozzá. Mint a régi telefonomnál, pl. Azt bekapcsoltam, eltettem, aztán ha kellett, a feloldáskor már azonnal ment minden. És feloldás előtt is jöttek pl. értesítések, és ha ezt hallottam, akkor elővettem, és megnéztem. Csak pár másodperc ugyan, de mikor reggel sietek, akkor nem szeretek ott állni vele, és ha elfelejtem, hogy nincs feloldva, akkor nem is jön értesítés.
2021. febr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kérdező voltam, csak meg volt nyitva a kérdés, és nem frissítettem, hogy nem én vagyok belépve.
2021. febr. 6. 09:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de miért kapcsolod ki este egyáltalán? Mert ez a helyzet, ha jól értem, ugye?
2021. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze. Minek legyen bekapcsolva éjszaka? Alvás közben nem szoktam telefonálni. De egyes barmok igen, akik rosszul emlékeznek az ismerőseik számára, és engem ébresztenek fel éjfélkor.
2021. febr. 6. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy ezért kapcsolod ki. Sokkal egyszerűbb, ha beállítod a "ne zavarj" módot akár időzítve, nálam is így van. Nem sokat fogyaszt, ha készenlétben van.
2021. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!