Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztonsági mentés?

Biztonsági mentés?

Figyelt kérdés

Oké, lenne egy par kérdésem. A napokban a telefonom (samsung g. a40) elkezdett furcsán viselkedni. Jó lenne csinálni egy biztonsagi mentést ha az segít.

Kérdéseim:


A biztonsági mentés mit ment? (Azt hallottam, hogy [ugye a samsungnak samsung account van elre a célra] csak képeket ment, 15GB méreten.)


A biztonsági mentés autómatikusan szinkronizálja magát?


A biztonsági mentés hol tárolódik? Felhőben? (Azt hallottam, hogy a telefonon, és sok helyet foglal [nekem amúgy is nagyon kevés van].)



2021. febr. 8. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
a google fiókod is menti a képeket. De jobban jársz ha egy számítógéppel összekötöd és lemented manuálisan. Samsung felhő szerintem már nem létezik, átálltak onedrive ra. Ami fizetős. A google fiók menti a képeket (talán videót is) de újratömöríti azt. Tehát minimális minőségromlás lesz. Ajánlom a myphoneexplorer nevű progit. Wifin keresztül le tudod menteni az adataidat. Menti az sms eket ,telefonszámokat, képeket,stb. Root nélkül app adatokat nem tudsz csak menteni. Viszont azt tudod menteni elvileg a google fiókodra. Alap beállításban szerintem nem szinkronizál a telefonod sehová. A google fiók beállításokban tudod beállítani,hogy miket akarsz vele szinkronizálni. Ha app adatok nem kellenek,akkor myphoneexplorer mint írtam. De van gyárilag valami windows -os alkalmazása a samsungnak is.
2021. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!