Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S Meddig töltsem a...

S. O. S Meddig töltsem a telefont? Ma vettem! Samsung s5230. Várjam meg amíg teljesen lemerül vagy nem muszáj?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megvárni, csak simán felteszed töltőre és megvárod, amíg feltöltődik.
2010. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
59%
hát én késő délután vettem, akkor azt mondta az eladó, hogy majd este ha hazamegyek, tegyem a töltőre aztán reggel kelésnél le lehet venni!
2010. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
59%
megvárod amig teljesen lemerül aztán felteszed tölteni olyan 14 órán keresztül és ezt vagy 3 szor megcsinálod
2010. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt már telefonod ez előtt?


Semmi sem más attól hogy ez új.


Nem kell lemeríteni.


Se sokáig tölteni.


Félig is töltheted.


Töltheted akkor is ha nem merült le.


Nem lesz hoszabb az élettartama ha szerinted óvatosan bánsz vele és betartod az eladó tanácsait.


És nem lesz roszabb ha mondjuk csak két percre teszed fel tölteni.

2010. aug. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A régi akksiknál kellett ezt csinálni, hogy megvárni, amíg teljesen lemerül, aztán sokáig tölteni. Ezeket az újakat már nem kell "kisütni".
2010. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!