Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy döntsem el melyik színben...

Hogy döntsem el melyik színben vegyek telefont? (Iphone 12 mini)

Figyelt kérdés

Jelenleg 2 szín között gondolkodok.

Zöld és fehér.

Zöldet azért gondoltam mert nagyon szép esztétikusan mutatna és nagyon emlékeztetne a természetre, zöldellő erdőkre amiket én imádok, mert sokat járok a természetbe meg kirándulni, meg persze szép halvány zöld, menta zöld.

Fehéret meg azért mert ez is szintén esztétikus, elegáns, egyszerű megjelenés de kicsit basic, de ez a két szín fogott meg igazán.

Ti melyiket választanátok ha vennétek ilyet és miért pont ezt a színt?



2021. febr. 10. 03:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%

Lány vagy? Csak mert az a pasztell almazöld nagyon lányos.

Én a feketét venném, mindenhez passzol és nem feltűnő. Persze ha divatolásból veszed, mert azt gondolod hogy egy ájfontól majd jobban felnéznek rád az emberek, akkor vedd a legrikítóbbat.

Én nem szeretek kérkedni semmivel, az aktuális telefonom színét is mindig úgy választom, hogy ne figyeljen fel rá senki, meg ne az alapján ítéljenek meg, mert nem a tárgyaim vagy a pénzem tesz azzá aki vagyok.

2021. febr. 10. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

ja igen lány vagyok :D.

nekem fontos a szín választás ezért kérdezem.:)

nem divatból...mindig iphonos voltam nem divatkodásból hanem mert nekem ez jött be és tetszett.:)

egyszer belőttem egy szürke telefonnal amit mai napig utáltam, mert unalmas volt de akkor csak arra volt épp pénzem és gyorsan kellett egy. szóval most direkt megfontoltan akarok színben is dönteni.

2021. febr. 10. 04:01
 3/31 A kérdező kommentje:
1.fekete kilőve amúgy direkt e kettő szín közül kéne választani ezt kihagytam.:)
2021. febr. 10. 04:03
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
Mindegy. Ráteszed a tokot és nem is látszik.
2021. febr. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
57%
A fehér szín engem mindig az ürességre emlékeztet. A zöldet választanám.
2021. febr. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Morzsi007 ***** válasza:
74%
Férfi vagyok. 2011-ben a 4S fehér színű volt és most a Mini is fehér lett. Fekete, asztroszürke, fehér telefonjaim voltak. A helyedben fehéret választanám és egy zöld gyári szilikon tokot, ha ragaszkodsz a zöld színhez. A fehér és a fekete elegáns.
2021. febr. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
55%
Feketét vegyél valami jó tokkal.
2021. febr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen gondokat akarok az életbe
2021. febr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
Zöld felé hajlok, de nem tudom pontosan milyen zöld. A fehéret is imádom, igen az egy kicsit basic, de megfog mert elegáns, a laptopom is teljesen fehér, odalennék ezért is. Úgyhogy inkább a fehér, de ha olyan extra szép a zöld hogy kiüti a nyeregből a fehéret, akkor zöldet választanám.
2021. febr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
Zöldet :)
2021. febr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!