Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha feltöltőkártyáról előfizeté...

Ha feltöltőkártyáról előfizetésre váltok, mindenképp új sim kell és változik a telefonszámom?

Figyelt kérdés

Az előfizető maradta (Telekom), viszont Domino csomagról szeretnék váltani előfizetésre. Viszont úgy láttam, hogy ezzel új sim kártyát kapok, és akkor a telefonszám is változik. Vagy rosszul tudom? Nem voltam még előfizetéses. Valaki tudna segíteni, ez hogy működik? Tudok úgy előfizetésre váltani, hogy a számom megmarad?

Köszönöm!



2021. febr. 10. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Se új kártya, se új szám.
2021. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell?
2021. febr. 10. 22:45
 3/8 A kérdező kommentje:
A telekom oldalán próbáltam, de csak új kartyával lehetett volna váltani.
2021. febr. 10. 22:45
 4/8 anonim ***** válasza:
A Telekom oldalán fent van az ügyfélszolgálat telefonszáma is, érdeklődj ott. Manapság, mikor az egész számot változatlanul át lehet vinni másik szolgáltatóhoz, 99,9%, hogy megoldható az előfizetésre váltás számváltozás nélkül, főleg szolgáltatón belül. Egyébként egy esetleges sim kártya cserekor sem változik a szám, egy pillanat alatt letiltják a régi kártyát és aktiválják az újat, ugyanazzal a számmal, ingyen.
2021. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A háttérben a rendszer úgy működik, hogy a SIM, azaz az előfizető azonosító modul, nem tartalmazza a hívószámod.

Hanem hozzárendelik.

Ami meg is változtatható.

De a hozzárendelt szolgáltatás is megváltoztatható.

Online azért nem lehet, mert a szerződéskötésnél a törvényi feltételek bizonyos mértékű tájékoztatást írnak elő.

Ehhez mindenképpen élőszavas kapcsolat szükséges, valamint a részedről a ráutaló magatartás tanúsítása.

Hogy ne lehessen olyan eset, amikor utólag azt mondod hogy nem is te kötötted, vagy te voltál, de tévedésből, te voltál, de nem tájékozódtál megfelelően, vagy csak rossz helyre kattintottál, stb.

Ezért rögzítik is többnyire a hangfelvételt az elhangzottakról, a későbbi vitás helyzetekre.

Személyes vagy telefonos ügyfélszolgálatot keress.

2021. febr. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Pontosan. Mindegyik válasz tökéletes.
2021. febr. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Új simet kapsz, de a szám nem változik.
2021. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
feltöltőkártyáról azonkívül ingyenes az ügyfél szolgálattal való telefonálás.
2022. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!