Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le fog járni a t-mobilos...

Le fog járni a t-mobilos telefonom előfizetésének hűségnyilatkozata. Feltöltőkártyás akarok lenni, mert az előfizetés drága. Maradhat ugyanaz a telefonszámom és a sim kártyám? (és majd rátöltöm a pénzt. )

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Maradhat, ha nincs hűséged bármikor átválthatsz dominora a 1430-as számon.

De óriási butaság!!!Gondold meg!

Sokkal olcsóbb a havidíjas percdíjai a havidíj mindig lebeszélhető és rengeteg +kedvezmény jár havidíjasoknak.

(pl.: most a hűség leteltével a régi előfizetésedhez szuperolcsón vehetsz új modern készüléket,stb.,stb.)

Én már 5 éve Eco csomagban vagyok 1890 havidíjért amit 100% lebeszélek, a percdíjam 29 bárhová bármikor az sms ugyanennyi,1 számot féláron hívhatok

Na szerinted van olyan dominós csomag ami ettől jobb???

2012. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Értem én,hogy jó ötlet az előfizetés,de nincs szükségem rá,mert a család-barát kedvezményben benne vagyok. Amihez 1db előfizetés kell(egy hozzátartozóm előfizetéses és az is akar maradni) és 5-en lehetünk a flottában. Aki fontos és sokat beszélek vele benne van,és ennek havi díja 1066ft.

Szóval havi 1000ft-ból, plusz feltöltőkártya (ami sokáig tart,mert ha fontos akkor felhívom akit kell), meg tudom majd úszni a kiadást.

2012. júl. 4. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:
van aki egy év alatt nem beszél le 3000.- ft-ot.
2022. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!