Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bele esett a töltö vége...

Lol12334 kérdése:

Bele esett a töltö vége (adapter ? ) a vízbe. Most rátettem a radiátorra egy kis időre, de szerintetek merjem még majd használni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 05:14
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Én is így jártam, egy hónap után mertem hasznàlni de nem működött.
2021. febr. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Persze, ha kiszáradt, nyugodtan.
2021. febr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:

Melyik vége esett bele drágám?

Egy adapter áll egy elektronikából ami rendszerint a dugvillával egybe van építve, ez van az egyik végén. Továbbá egy vezetékből és egy csatlakozóból. A csatlakozó van a másik végén.

2021. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:

Ha a kérdés zárójeles "adapter" részét úgy kell érteni hogy az esett bele, akkor én nem használnám, kuka.

Vagy ment bele víz, vagy nem. Ha ment bele víz akkor az kb. soha napján fog kiszáradni szétszerelés nélkül.

Szétszedni vagy lehet kultúráltan (csavar tartja össze) vagy nem lehet (ultrahangos hegesztés, ragasztás).

2021. febr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3. Nem nagyon értek ezekhez bocsánat...

a dugvillás része, akkor mondom így. A kábel nem.

2021. febr. 12. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!