Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találom Samsung Galaxy...

Hol találom Samsung Galaxy A51 telefonban a névjegyzék kukát? Android 10 van rajta.

Figyelt kérdés
Amikor törölni akarom, azt írja, hogy kukába helyezés. Igen ám, de a kukát én sehol nem találom. Pedig most épp szükségem lenne rá.

2021. febr. 12. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
A50-nél, nem a főoldalon a telefonkagyló ikon alatt, hanem arrébb lapozva van olyan, hogy névjegyzék, és azt megnyitva bal felül van 3 csik, arra bökj rá.
2021. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ott néztem én is, de nekem ott nincs ilyen sajnos. Mégis a kukába helyezi a névjegyeket és akkor elvileg kéne lennie kukának is valahol.


Nekem ott csak ezek vannak:


[link]

2021. febr. 12. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne a telefon feliratú ikonra kattints, hanem olyan, hogy névjegyzék. Belül hasonló, ugysnúgy ott vannak a névjegyek, de mégis más.

[link]

2021. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt meg ha a 3 csíkra rábökök akkor ott a kuka.

[link]

2021. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen így már ott van, megvan, igen, na hát ezt nem tudtam hogy ott kell, meg hogy egyáltalán van máshol is ilyen, hogy névjegyzék!! :))


Ez nagyon hasznos volt, még egyszer nagyon szépen köszönöm!! :)

2021. febr. 13. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!