Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha leveszem a hangerőt miért...

Ha leveszem a hangerőt miért csinálja ezt a mobilom?

Figyelt kérdés
Eddig, ha youtube-on hallgattam zenét, vagy bármilyen videót néztem és szabályoztam a hangerőt fel-le akkor rendesen lehetett állítani a hangerőn. Tegnap óta ez megváltozott. Amikor videó közben halkítanám le a hangot, akkor nem azt írja ki felül, hogy média, hanem azt hogy hívás közbeni hangerő. Szóval a videót azt nem is halkítja le, csak a hívás közbeni hangerőt veszi le. Persze úgy le lehet halkítani ha lehúzom felülről a panelt ahol többféle hangerőn lehet változtatni (média, csengőhang, rendszer) akkor jó de eddig automatikusan a médiát vette le, ha lehalkítottam. Vissza lehet állítani valahogy?

2021. febr. 13. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Android 10-en ezt kell keresni:


[link]

2021. febr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legalul a kis gombra gondolsz? Hang használata médiához? Mert azt bekapcsoltam éa ugyanúgy a hívásnközbeni hangerőt mutatja.
2021. febr. 13. 10:45
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben sikerült megoldani.

Kiderült hogy egy hülye alkalmazás babrált be amit letöltöttem, de kitöröltem és újraindítottam.a telefont, úgyhogy most jó.

Nagyon köszönöm a válaszodat!

2021. febr. 13. 10:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!