Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhoneról szeretnék Sony...

IPhoneról szeretnék Sony Xperia 1 V telefonra váltani. Át tudok rá vinni minden képet, videót, jegyzeteket, stb? Olyat is ami iCloudon van, vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még az iPhone-on töltsd le a google fotókat is és akkor oda is beszinkronizálja a képeket videókat és akkor a másik telódon is láthatod a képeket, videókat.
ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Miért akarsz iPhoneról Sony Xperia 1 V-ra váltani? Szerintem igy tökéletes az iPhone ahogy van! Én a világért sem váltanék iPhohoneról másik telefonra. Mellesleg jelenleg egy iPhone 15 Pro Max tulajdonosa vagyok. És nekem tökéletesn meg fell.
ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1


Köszönöm!


Google fotókba mindent fel lehet tölteni? Nekem kb. 8500 képem van és 40 videó.

Olyan 100 GB online tárhelyre így biztos szükségem lesz…


#2.


Nekem nem a legújabb iPhone telefonom van, s most gondolkodom új telefonban.

Sokáig az iPhone 15 Pro Maxra gondoltam, hiszen ugyanazt a felhasználói felületet kapnám, amit megszoktam…


Ugyanakkor kipróbáltam az említett Sony telefont és nekem sokkal jobban tetszik, de ez egyértelműen egy nichet betöltő telefon, szóval érthető hogy a legtöbben nem értenének egyet ezzel a váltással.

ápr. 29. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Igazából a Sony elhanyagolja 3 év után a telefonját, ezért meg fogod bánni.

Inkább S24 Ultra-ra mentem volna rá a helyedben, de nyilván neked kell tudni.

A Sony nem niche, hanem egy túlárazott szemét sajnos jó ideje...(nyilván elvárható ennyi pénzért, hogy jó telefon legyen, de melyik nem az?)

ápr. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4.


Az összes telefonban beleértve a Samsungokat és iPhoneokat is Sony kamera van.


A Sony leginkább csak azért ad ki telefonokat, hogy más gyártóknak promózza a kamerákat… Mégha ez nem is hangzik logikusnak -nekem sem-, hozzáértő körökben ezt tényként kezelik, így én is elhiszem.


Samsung és Apple telefonokkal nem lehet olyan természetesen jó képeket készíteni, mint ezzel a telefonnal, igaz ha egy kicsit nem értesz hozzá, akkor sokkal rosszabb képeket fogsz készíteni vele mint más telefonnal….

ápr. 30. 09:53
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#5.

Volt Sony telefonom, nem kell bemutatni.

Sosem ők voltak a legjobbak, és hiába van a többiekben Sony szenzor, ha Sony a saját telefonjaiban önként rosszabbul optimalizáljam, hogy a kamera felé terelje az embereket.


"Samsung és Apple telefonokkal nem lehet olyan természetesen jó képeket készíteni, mint ezzel a telefonnal"

Ez pedig nettó hülyeség, a 15 Pro készíti jelenleg a legtermészetesebb képeket este, nappal pedig az S24 Ultra vezeti ezt a listát.

Sony hoz egy általános jó szintet, de messze van a konkurenciától.

És akkor nem is beszéltünk a BBK csodákról és a Honor-ról, amik még a Samsung/Apple párosnál is sokkal jobb kamerás hardvereket tesznek telefonba.


" kicsit nem értesz hozzá, akkor sokkal rosszabb képeket fogsz készíteni vele mint más telefonnal…."

Ez meg megint hülyeség, semmivel nem tud többet sem kevesebbet ilyen téren, mint a konkurencia. Nekem úgy tűnik elolvastad pár szintén laikus véleményét és az alapján formáltál "sajátot".

A Sony volt az egyik utolsó, aki a RAW módot beletette, szóval ők még nagyon sokáig azt is korlátozták, hogy hozzáértők többet kipréseljenek a kamerából...

ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Szóval dióhéjban, a Sony az a fanatikusoknak gyárt telefont.

Tényleg nincs 1 épzkézláb érv mellettük, ezt be kell látni.

Amikor a Compact vonal ment, akkor tényleg még valamiben a legjobbak voltak, de mióta azt is elkaszálták, már nincs olyan dolog, amiért őket érdemes választani.

De igazából köszönhető a monópoliumnak, egyszerűen senki nem tud akkora forrást beletenni, mint a Samsung/Apple páros. Ez ugyanakkor azt is hordozza magában, hogy vagy megfizeted a vastag árcímként, vagy belenyeled a sok kompromisszumot.

Jelen esetben azt, hogy 3 éves korában kukában végzi az S24 Ultra árkategóriájában mozgó Sony-d, mert nem frissítik.(én pont ezért szabadultam meg jó pár éve a sajátomtól is, pedig a maga idején az is csúcstelefon volt)

ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebben a videóban pont erről van szó, hogy miért vált a csávó iPhoneról, erre az említett telóra:


[link]

máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!