Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 órája azt írja ki, hogy 100...

1 órája azt írja ki, hogy 100 %-on van a telefonom!?

Figyelt kérdés

Már kb. 1 órája folyamatosan használom a telefonom és azóta is azt írja ki, hogy 100 %-on van. Sosem csinált még ilyet, eddig azért elég gyorsan merült mindig.

Nem tudom, egyébként ennek lehet-e köze hozzá, de nemrég szörnyen összetört a telefonom és elő és hátlapot is kellett cseréltetni rajta, konkrétan meghajlott a telefon, nem volt biztos, hogy meg tudják csinálni. Tegnap kaptam vissza a telefont, azóta 5 perc használat után is tűzforró és még ez a probléma is van.


Ez mi lehet, mit tudnék vele csinálni?



2021. febr. 13. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem jó a csatlakozás vagy meghibásodott a vezérlő. Nem tudja mérni benne a feszültséget stb.. sok hiba lehet. Egyszer kifog kapcsolni vagy hirtelen leugrik majd a töltöttségi szint, ha már vészesen alacsony lesz. Szervíz ismét, de lehet elkéne gondolkozni másik szervizben, mert lehet direkt csinálták, hogy újra visszamenj. Kitudja harmadjára mit tesznek benne tönkre.
2021. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap este 2x is magától kikapcsolt a telefon, mikor 17%-on volt. Fogalmam sincs, mi lehet a gond, 110-et fizettem, nagyon mérges vagyok.
2021. febr. 13. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős, milyen telefon?

HTC-m csinálta ezt, 3 év után.

2021. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez a javítás nem sikerült.

Vagy árvertek és kaptál egy rossz akkumulátort is a tiedét meg betették máséba, vagy kapott az akkumulátor is a törésnél.

Ha tűzforró az nagyon nem jó!

2021. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemrég volt 2 éves a telefon, de nem használtam minden nap, mert sokszor munkába a régi telefonomat vittem.
2021. febr. 13. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!