Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei P40 lite telefonon...

A Huawei P40 lite telefonon nincs google? Akkor milyen böngészésre van lehetőség a neten? Nem lehet rajta internetezni?

Figyelt kérdés
Sorry nem vagyok egy telefonzseni :))

2021. febr. 15. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Mivel a Huawei megszűntette az együttműködést, ezért saját keresője van...
2021. febr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy Google, Play Áruház sincs rajta, GMS keretrendszer sem.

A böngésző lesz a legkisebb gondod.

Pár alkalmazás helyettesíthető/ máshonnan beszerezhető, pl AppGallery, Aptoide, Apkpure.

Youtube helyett YT Vanced, stb...


"Mivel a Huawei megszűntette az együttműködést,"

Nem a Huawei miatt van ez.

2021. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Böngészni lehet, sőt minden mást is csinálni böngészőn keresztül! A gyengék, google-noobok persze sírnak, de egy komoly ember megold mindent böngészőn keresztül - levelezés, facebook, bankolás simán megy! Youtube is megy böngészőből, szóval nyugi. van rajta "google"...
2021. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rá lehet tenni a GMS-t, kis mókolással (azt nem tudom, hogy emiatt bukhatod-e a garanciát, ha nem sufnipistike csinálja az aluljáróban óccóért okosban, hanem egy értő szakember pénzért, olyan helyen, ami nem a szolgáltatód szaküzlete, akkor szerintem még a garanciád is megmarad.)
2021. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Istenem. Nincs letiltva róla a Google csak nincs rá telepítve alapból. A Huawei nem telepítheti rá, de te igen. Ez egy macerás folyamat van róla videó a neten, hogy kell.


A Google mint webhely csak egy oldal egy szerver, azt eltudod érni. Chrome ugyan nincs, de van andoridos böngésző. Én alapjáraton azt használom. Nem értem, ki az aki telefonra is böngészőket telepít.


Nincs Play Áruház. De van más áruház. Olvass cikkeket stb stb. Tele van ezzel a net.

2021. febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 RivalTin ***** válasza:
Biztos forrásból tudom, hogy GMS telepítés nem nyírja ki a garit. Városi legendák szerint, ha csinálsz egy factory reset-et, akkor az leszedi a rámókolt Google cuccokat. Nem próbáltam ki, mert nem akartam az egész procedúrát megismételni. A telepítés egyébként max. 10 perc, ha olyan noob vagy, mint én, akkor másfél óra :P
2021. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!