Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden okostelefonon van...

Minden okostelefonon van internetezési lehetőség és könnyen kezelhető okostelefont - idős részére - ajánlatot kérhetnék?

Figyelt kérdés
Okostelefon internet
2017. okt. 29. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Könnyen kezelhető okostelefon?


Hát nem tudom.


ha valami idősebb embernek kell akkor egy 7000 Ft-os Nokia azt kész.

2017. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így egyben 2 mondat, vagy mi a kérdés?
2017. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Attól hogy valaki idős , nem biztos hogy hülye is.

Az okos telefon azért okos , mert lehet vele internetezni.

Ennyit illene tudnod.

2017. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Trevor. ***** válasza:

#3 Nem okostelefonnal is lehet netezni.

A net wifitől vagy mobilnettől függ. iPhone-t könnyű kezelni.

2017. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Múltkor kórházban voltam. Hát, az összes öreg néni úgy rá volt kattanva az okostelóra, hogy csak néztem. Az egyikük járókerettel cirkált a folyosón, mert kereste, hogy hol a legjobb a wifi :)

Szóval szerintem a többség könnyen meg tudja tanulni kezelni. Az viszont fontos, hogy elég nagy legyen a kijelzője, mert sokaknak rossz a szemük idős korukra.

2017. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az okostelefonok kezelhetőségét nem nagyon lehet már hova butítani. Aki a TV távirányítót tudja kezelni az a telefont is.
2017. okt. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!