Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s20fe . jelenleg...

Kistom85 kérdése:

Samsung s20fe . jelenleg android 11 van rajt de visszaraknám a 10et. honnan tudom letölteni és felrakni hogy kell?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Laikusként leginkább sehogy. Meg lehet próbálni, de nagyon nagy esély van rá, hogy tönkreteszed a telefont. Sajnos visszafelé nem működnek ezek a dolgok valamiért. Én próbáltam régebben, annyit sikerült elérnem, hogy elveszett az IMEI szám, ami nélkül a telefonáláson és netezésen kívül minden másra jó lett volna a készülék. Szerencsére találtam egy szervízest, aki nagyon nehezen, de visszaállította az IMEI számot.

Szóval nem hiszem, hogy megérné kísérletezni ezzel.

2021. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!