Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem gondoljátok úgy, hogy túl...

Nem gondoljátok úgy, hogy túl sok telefon jön ki évente?

Figyelt kérdés
Hiányoznak azok az idők, amikor még a nevesebb gyártóknak volt néhány telefonja, volt év hogy nem is jelent meg új készülékük, esetleg csak 1-2. Most pedig? Minden évben alsó hangon 4-5 telefon jelenik meg gártónként, hatalmas színpalettával, minden évben muszáj új telefont kiadni csak mert egyetlen apró paramétert javítottak rajta. Szerintem egy idő után ez egyáltalán nem fog jót tenni a mobiltelefon piacnak (kivéve a gyártók zsebei hm hm), ugyanis a telefonoknak nem lesz semilyen technológiai értéke. Mit gondoltok erről?
2021. febr. 16. 01:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
Full felesleges. 2-3 évente elég lenne egy-egy modellt kihozni alsó, közép és felső kategóriában is márkánként. Ez így hatalmas pazarlás.
2021. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ez így hatalmas pazarlás."

Miért, ugyanannyi eladott mennyiség, csak egyformából, az már nem pazarlás?

2021. febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hetes válaszoló: Fordítva értelmezted amit írtam. Én is régi telefont használok, mivel nincsenek igényeim a legújabb tulajdonságokra. A probléma az, hogy a gyártók adnak ki folyamatosan új készüléket, egyre kisebb változásokkal, függetlenül attól hogy mi emberek meg akarjuk-e venni az 1-2 évvel frissebb modellt.
2021. febr. 17. 02:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!