Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefontokok védik elől a...

A telefontokok védik elől a kijelző oldalról is a készüléket?

Figyelt kérdés
Nem látom egyértelműen a képeken, hogy ott is lenne védő rész.

2021. febr. 16. 03:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem is csak szilikon tok volt rajta, leesett arccal a betonra, még a kijelző is kijött a telefonból. Semmit se védett rajta a szili tok.
2021. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

az armour - armor az páncél, az közepesen, vagy erősen ütésálló tok, ilyesmik:

[link]


[link] - ez pl a kijelzőtől kicsit eláll, így ha leteszed az asztalra, akkor nem a kijelző éri az asztalt.


A flip tok meg ilyen:

[link]

2021. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Pl.:

[link]

2021. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11es! Nem azt mondtam, hogy a szilikon tok véd csak hogy szerintem az a legjobb. A műanyag törik és szúrni fog. A tpu gyenge. A Flipes tök Tapasztalatból nem véd semmit. Sarkára esik meg jobban törik. Az armourok meg drágák, a legtöbb csak dizájn elem.
2021. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Több is van ezek közül ami tetszik, kicsit még gondolkodom melyik is legyen.:) A bőr hatású is tetszik amit a #13-as válaszoló linkelt.
2021. febr. 16. 11:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!