Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért megy lassan a telefonom?

Miért megy lassan a telefonom?

Figyelt kérdés

Egy Samsung Galaxy A51-esem van,tavaly októberben vettem,nincs fél éves.Egy ideje lassan megy,akadozik,nem tudok kimenni egyes aplikációkból,sokszor percekig lefagy.Hallottam storykat hogy sok app van telepítve bla bla bla...Letöröltem párat amit tényleg nem használok,de mégis maradt 86 GB!!!

Vajon közrejátszhat az is,hogy ősszel két hónapig a telefonon végeztem online tanítást(napi 4-5 óra,december óta áttérttem leptopra)

Mit csinálhatnék,szoktam frissíteni a beállításokban meg ilyenek.Vajon beválhat ha letöltök egy olyan takarítós appot?Vagy más megoldás lehet?

Előre köszi a válaszokat



2021. febr. 16. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Szia! AVG Cleaner, valószínűleg segíteni fog.
2021. febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a Google Fájlok/Files nevű alkalmazást (is). Segít felszabadítani helyet, felhívja a figyelmet a régen használt appokra, ismétlődő fájlokat. Emellett egy nagyon jó fájlkezelő, zenelejátszó, közeli fájlmegosztás funkcióval rendelkező alkalmazás.
2021. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!