Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone tulajok nagy általán...

Az iPhone tulajok nagy általánosságban miért ennyire elvakultak?

Figyelt kérdés

Amivel kezdeném, iphoneom van. Véleményem szerint nincs tökéletes telefon, egyik ebben, a másik abban teljesít jobban. Viszont az apple tulajok nem bírják elviselni az iphoneokkal kapcsolatos kritikát, észrevételt. Van egy androidos telefonom is ez mellett, fórumokon pl. megbeszéljük, hogy mi jó, és tényleg mi rossz a telefonnal kapcsolatban. Na egy iphone fórumon kb betámad mindenki, ha felhozod a rosszat.. és az a vicc, hogy bemagyarázzák maguknak, hogy márpedig az úgy jó.. :D


Szerintetek mi ennek az elvakultságnak az oka? Főleg magyar fórumokon figyeltem ezt meg igazából. Talán nem akarnak átvertség érzetet érezni, ha már kifizettek többszázezer forintot?



2021. febr. 16. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

én simán elviselem a kritikát és magam is alaposan leszidon az ájfónomat ha valami marhaságot csinál. Van néhány érdekes dolog a rendszerben (nem nevezném hibának)

Akkor "sértődöm meg" valakire aki leszólja az ájfónt ha az a valaki olyan egyszerű dolgot nem tud megcsinálni ami két kattintássa lelérhető. És saját maga helyett a telefont szidja. Mondjuk az ilyen a droidot is szidja.

2021. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Iphone-om van. Egyetlen dolgot nem szeretek benne: az akkumulátort. Meg talán a kamerákat lehetne jobban fejleszteni...


Mindenesetre én is szoktam ugratni androidosokat, direkt heccelni őket, mert ők azok, akik ezt jobban magukra veszik. Mindenki azt használ, ami számára kényelmes. Első 3 telefonom androidos volt, azóta csak iOS.

2021. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Az utolsó előtti mondatoddal megfogtad a lényeget szerintem.


"Főleg magyar fórumokon figyeltem ezt meg igazából"


A magyarok többsége - akinek nem inge.. - azért vesz meg egy iphone-t, mert státusszimbólumként tekint rá. Sokaknak ettől ér többet egy ember - és ettől érzik magukat is értékesebbnek.

Ezért veszik személyes sértésnek az iphone-ok leszólását.

Külföldön ez csak nagyon kis részben figyelhető meg a társadalomban.

A telefon az csak egy használati tárgy, akkor is ha iphone / android.


Szerintem ez egyébként is a butább réteg sajátossága. Mármint, hogy fröcsög az androidra iphone-osként vagy épp fordítva.

2021. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én az üzemidővel meg vagyok elégedve, nekem is pl a kamerával vannak gondjaim. Illetve vannak idegesítő hülyeségek, pl nem lehet kikapcsolni, hogy az appok felkeltsék a kijelzőt, csak ha fejjel lefelé fordítva rakod, vagy ne zavarjanak módban(de így nem is jelez, ha hívásod van :D)
2021. febr. 16. 16:20
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is iPhone-om van. Egyedül azt utálom benne, hogy nagyon gyorsan lemerül, ezen felül teljesen megvagyok vele elégedve. Tudom, hogy nem tökéletes, de nem cserélném le Androidra.
2021. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem sokaknál ez hitkérdés. Az iPhone az elején azzal jött be a köztudatba, hogy ez A Telefon, ezen az imidzsen azóta is dolgoznak. Akiknek ez van, azok nagyrésze ezt el is hiszi, nagyon kis részük az, aki objektíven látja a dolgot, vagyis hogy ennek is vannak hibái.


Az androidosok többsége meg arra büszke, hogy nem dől be a marketingnek, szóval náluk is hitkérdés.


Nekem volt IPhonom, egy 4S, szerintem minőségileg nagyon ott volt. Persze azóta márkát váltottam, mert nem akartam az összes okosdolgomat almásra cserélni, anélkül meg ugye nem sok értelme van.

2021. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5: pontosan melyik van? Nekem a 11 bírja rendesen..


6: igen, valami hasonló dolog lehet a titok nyitja. Viszont 2-3 éve a top android ugyan annyiba kerül, mint a top iphone.


Androidon a frissítésekkel szivatják az embert szerintem, hónapokat csúszik, össze vissza kapják meg a modellek.

2021. febr. 16. 16:28
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
5-ös vagyok. Az enyém 8-as, és hát nem a legjobb az akksija sajnos:D
2021. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Ezt fordítva is lehetne kérdezni, hogy az Android tulajok miért nem képesek elviselni, ha valaki iPhone-t vesz.


De a kérdésre is válaszolva: ez sokaknál hit kérdés. Úgy viselkednek páran, mintha esküt tettek volna (iPhone és Android oldalon is). Szóval ebből a szempontból a kérdés hibás. Valahogy így lenne helyes: Az emberek miért ennyire elvakultak?

2021. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
Oké, a napi iPhone vs Android vita generálás ismét megvolt az oldalon. Pipa.
2021. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!