Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szervizelik a telefonomat így?

Szervizelik a telefonomat így?

Figyelt kérdés

Van rajta egy pixelhiba, bizonyos színek esetében van egy hajszálvékony csík ami keresztben végig fut a képernyőn.

Ez eddig még nem is baj, de elejtettem és hiába volt rajta tok, a szélén a plexi egy picit berepedt.

A pixelhibat így megcsinalnak?



2021. febr. 18. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jófej a szervizes, hogy beveszi...de szerintem nem.
2021. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
(vagyis, ha fizikai behatás érte a telefont, és ez látszik rajta, akkor a garancia ugrott)
2021. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyértelműen látszik rajta fizikai sérülés, akkor szinte esélytelen. Sokszor még akkor sem foglalkoznak vele, ha mondjuk a hátlap/hátsó kamera van betörve.
2021. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vortrex ***** válasza:
100%
Be lehet próbálni, én egy huawei telefont vittem vissza a mediamarkt-ba miután beejtettem a kádba és tönkrement az érintés érzékelése, amolyan vagy megjavítják vagy nem, mit veszíthetek alapon, és olyan rendesek voltak, hogy a munkalapon láttam, hogy még új akkumulátort is kapott. Lehet szerencsém volt, de ez is azt bizonyítja, hogy akadnak még rendes emberek
2021. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vortrex ***** válasza:
Azt nem mondtam el persze, hogy mitől ment tönkre, csak odaadtam, hogy tönkremment, de az esélytelen, hogy szétszerelés után a szervizes ne látta volna, hogy csupa víz belül.
2021. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak pénz kérdés.
2021. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!