Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Garancián belül, hibás interne...

Gyuri1945 kérdése:

Garancián belül, hibás internettkapcsolat miatt az Apple kicseréli a telefont és ad egy újat vagy csak szervizeli?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A családban van 2 db egy az egyben ugyanolyan, a megjelenés napján Telenortól vásárolt iPhone XR-ünk. Mobilinternet használat során időnként, mikor az állapotjelző sávban térerőt és 4G-t ír ki, azonban a net nem működik. A telefont újra kell indítani, utána semmi baja, ugyanúgy kijelzi, hogy 4G-s mobilinternet kapcsolatot talál, csak akkor működik is. Az Apple ügyfélszolgálatával beszéltem már emiatt, azt mondták, állítsam vissza a hálózatot és telepítsem újra a telefont, utána komolyabban foglalkoznak majd az ügyemmel. Ezeket meg is csináltam, azonban a probléma még mindig fennáll. Nem tudom, hogy új telefont kapnék emiatt vagy szervizelnék? Mert inkább kapcsolgatom ki-be napi szinten, minthogy egy már szétszedett telefonom legyen.

2018. dec. 22. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:

"Az Apple ügyfélszolgálatával beszéltem már emiatt ... Nem tudom, hogy új telefont kapnék emiatt vagy szervizelnék? "

Erre is választ kaphatsz, ha megkérdezed a megfelelő helyen.

Ez nem az apple support oldal.

2018. dec. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, akkor kapcsolgasd ki meg be, és ne menjél sehova. Az Apple nem fog kimenni hozzád.
2018. dec. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
apple?új telefont ad??most megnevettettél.majd javítgatják a régit,ha szerencséd van akkor jó lesz.
2018. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem kérd vissza az árát és vegyél egy normális telefont amivel nem kell kinlódni.
2018. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ , hogy milyen jellegű a meghibásodás , van amikor cserélik van amikor csak javítják mint minden más cég.
2018. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fejlemény: Köszönöm szépen az ellenséges kommenteket. Ettől függetlenül 6-7 hónapja állok kapcsolatban az Apple ügyfélszolgálatával. A szolgáltatásuk minőségét szerintem ez az egy mondat megfelelően illusztrálja.
2019. máj. 28. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!