Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iCloudban levő fotókat a...

Az iCloudban levő fotókat a telefonon meg lehet valahol nézni vagy csak én nem találom? Ha ott nem akkor hol tudom megnézni hogy pontosan milyen képeim vannak oda mentve ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért veszel almát hanem tudod, hogy inni vagy enni kell.


[link]


Telefonálj be Californiába és kinyomtatják neked amire szükséged van. A telefonközpontost kérd, hogy kapcsolja neked Steve Jobst

2021. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel bármilyen mást telefont se kéne használjak, mert nem értek az ilyen elektronikai dolgokhoz egyáltalán. Azért kértem itt segítséget. Biztos van olyan dolog amihez te is ugyanolyan hülye vagy mint én ehhez így örülnék ha nem véleményeznél úgy, hogy nem is ismersz.

Ennek ellenére köszönöm a linket.

2021. febr. 19. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen igazad van egy repülőgép műszerfalához nem értek! De ahhoz rengeteg végzettség és képzés kell!


Egy felhasználó barát felületben való tájékozódáshoz csak olvasni kell tudni!

2021. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos olvasni sem tudok! Mindegy is, a kérdésre választ kaptam, mivel megkaptam azt a linket amit én ma reggel sajnos nem találtam meg.
2021. febr. 19. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!