Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan szerezzem vissza az...

Hogyan szerezzem vissza az iCloudba mentett jegyzeteim a telefonomra?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy van ez az egész, nekem pár éve volt egy iphone 5-s telefonom amit utána kb egy évig nem használtam mert lett egy iphone 7esem. Kijöttem külföldre, itt apukám régi iphone 6osát kaptam meg ameddig itt vagyok tudjak innen telefonálni haza.

Mikor oda adtam Anyukámnak a régi telefonomat ki jelentkeztem icloubol és letöröltem róla mindent (az a telefon vissza állítás)

Apukám régi telefonjába vissza raktuk az itteni új kártyámat amit direkt most vettünk.

Ő is letörölt mindent a telefonjáról, de nem a teljes törléssel. Bejelentkeztem az iphone6osba az Apple iD jelszavammal, és nem az iphone 7esről jelentek meg a képeim az új telefonon hanem a régi 5ösről. A telefonszámok pedig a 7esről.

Valaki érti ezt? Tudom nem tudtam jól megfogalmazni.

Ugye én apukám régi telefonján csináltam egy teljes törlést, bejelentkeztem az Apple id-mbe, a beállításokban az icloudnál kihúztam hogy ne mentse az iCloudba a jegyzeteimet. (Ezt a 6os telefonon csináltam)

És a 7es telefonról letörlődött az összes jelenlegi jegyzetek úgy hogy már sehol nem találom őket.

Ezt valahogy vissza lehet vonni? Nagyon fontos lenne vissza szereznem őket.

Nem tudom az iCloudba akkor még le van mentve vagy nincs. A lényeg hogy azt sem tudom megnézni mi van az iCloudba.

Számítógépen most nincsen és egy hónapig nem is lesz. De amikor töröltem kiírta hogy 29 napon belul vegleg torli oket. Hogyan vonhatom vissza?



2019. júl. 19. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Érvényes Apple ID vel tudod megnézni, mi van abban a fiókban. Egy telefonon lehet akár 5 ID is. Csak bele ne keveredjél!
2019. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!