Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné javíttatni a telefonom?

Megérné javíttatni a telefonom?

Figyelt kérdés

3 éves, Xiaomi redmi 4x

A töltője és csatlakozója sem kapcsolódik jól (a telefon más töltővel és a töltő más telefonnal sem teljesen jól csatlakozik).

Ha ezeket kicseréltetem, akkor a képernyőt is cserélni kellene, mert a töröttet nem lehetne visszarakni.

Ugyan az aksija nem rossz még, de már előfordul, hogy nem egyenletesen ugrál a százalékok közt, vagy töltőre csatlakoztatáskor 2-4%-t ugrik.



2021. febr. 19. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Az nem jó már ha több százalékot ugrik egyszerre. 3 éves is, szerintem jobban megérné váltani.
2021. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 meszike91 ***** válasza:
100%
Ha képernyő csere is kell, akkor nem. Gazdaságilag totálkáros, többe kerülne a javítása mint amennyi az értéke volna javítva.
2021. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is tudtam belül, de nehezen engedem el a telefont... 😢

2021. febr. 19. 20:31
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Én is nemet mondanék, bár nekem is volt anno hogy nem működött rendesen a csatlakozója egy Nexus 9-es tabnak, elvittem egy random szervízbe és 5 ezerért megforrasztott benne valamit a srác 10p alatt bármiféle szétszedés nélkül. Talán erre még érdemes valahol rákérdezni.
2021. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

"megforrasztott benne valamit a srác 10p alatt bármiféle szétszedés nélkül"


Igen, persze.

2021. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hogy ezt miért nem lehet elhinni😂 A srác egy hosszúkás kis forrasztóval belenyúlt a csatlakozóba és simán megcsinálta. Nem értek hozzá, nem mondom hogy minden problémát meg lehet így oldani, de ez a szemem előtt történt. Ha jól rémlik akkor egy Samsung szervízbe vittem be egyébként a cuccot, mivel hivatalos Google szervízhálózat nincs itthon.
2021. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Most jut eszembe, épp tegnap olvastam az újfajta, negatív-fázisos pákákról, nullponti energiával mennek. Biztos olyat használt. nem láttál egy Tardist a közelben?
2021. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kérem, csak semmi feszültség.
2021. febr. 19. 20:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt nem de dr who-val összefutottam a buszon odafelé. Őszintén nem értem mi ebben olyan hihetetlen és hogy egyáltalán mi okom lenne hazudni lmao. Egész egyszerűen leírtam a tapasztalataim Ha szeretnéd tudni ez egyébként a szolnoki buszpályaudvar felső emeletén található szervízben történt, ami nem vagyok biztos hogy Samsung, abban igen hogy ott volt.
2021. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!