Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 200e forintért új androidos...

200e forintért új androidos telefon?

Figyelt kérdés

Több éve van már apple telefonom most szeretnék váltani mert már nagyon régen volt androidos telefon a kezembe és kíváncsi vagyok mit tudnak.

De sajnos nem igazán követem őket meg hát annyi gyártó van hogy fogalmam sincs, hogy miből érdemes egyáltalán választani.


Annyi kikötésem lenne, hogy maximum 6 colos legyen a kijelzője de jobban örülnék kisebbnek.

Hasonlót szeretnék mint mondjuk az Iphone 12 Mini.


2021. febr. 20. 23:06
 1/1 savanyújóska ***** válasza:
100%
Huawei téren P30, P30 Pro(P40-en nincs Google támogatás, ezért nem olyan smooth élmény), de utóbbinak nagyobb a kijelzője a megcélzottnál. Esetleg S10e, annak direkt csak 5,8" a kijelzője, minden másban megegyezik az S10-el. Xiaomi téren is biztosan tudnak javasolni, és biztosan van más jó ajánlat is, ezek csak azok, amikről személyesen tudok nyilatkozni. (Xiaomim volt, de 3 év Honor/Huawei után nagyon nem jött be a MIUI, így váltottam vissza EMUI-ra.)
2021. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!