Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom 3 éves, miért nem...

A telefonom 3 éves, miért nem tudja sokszor aktiválni a gyorstöltést?

Figyelt kérdés

Huawei Mate10 prom van.

Huawei hű vagyok, és szeretem is ezt a telefont, de úgy érzem idelye lenne már lecserélni a töltési problémák miatt és egy applikáció szerint az akkumulátor is 950mha-t csökkent a 3 év alatt.


A töltő tuti nem lehet hibás, mert kb. 1 éve vettem új Original töltőt hozzá.

A tanácsok alapján már egész gyerek korom óta igyekszem 85-90%-nál megállítani a töltést.

Valahol olvastam még régen, hogy az adaptert is ajánlatos kihúzni a 220w-ból.


Szerintetek miért van az, hogy sokszor a gyors töltés nem aktiválódik ami 2.500mha-t kellene felvennie óránként, helyette 300-350mha amit felvesz.



2021. febr. 21. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek miért van az, hogy sokszor a gyors töltés nem aktiválódik"

koszos csatlakozó/rossz kábel


a csatlakozót kitakaríthatod, a kábelt leellenőrizheted egy másik Huawei telefonnal (ha van)


ha nem ezek, akkor töltésvezérlő hiba lehet

2021. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg alapból meleg a készülék és azért nem tölti gyorsan.vagy ha nem nagyon merült akkor azért, amihez a már gyenge aksi is hozzájárul.
2021. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

3 éves akksinál ami folyamatosan működik nem csoda, el van használva.

Rossz hír ezen nem tudsz javítani ennél csak rosszabb lesz

2021. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ellenőrizd a kábelt, illetve a telefon portját. Ha ez sem jó, akkor vagy akku hiba, vagy vezérlő.
2021. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!