Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekt van már 3èves Xiaomi...

Nekt van már 3èves Xiaomi telefonokat és mindig hibátlanul működik? Én két hónapja vettem egy Redmi note9 pro kíváncsi vagyok hány évig bírja

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ismerősömnék fél év után kilazult a töltőcsatlakozója.
2021. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Enyém még csak egy éves (note 8 Pro 64 GB), eddig semmi bajom nem volt vele, olyan mint újonnan.
2021. febr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem van itthon egy Mi A1, igaz, csak tartalékban. Pár hónapot volt használva, azalatt semmi gond nem volt vele.
2021. febr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Nekem 2 honapot birta, az aksi felpuposodott meghajlott a telefon.

Nem jatszottam rajta, online oktatason hallgattam az orakat

2021. febr. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 év után teljesen tönkre ment a fiam Xiaomi telefonja.
2021. febr. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 Éve van mi a3om de majd másfél év múlva cserélem
2021. febr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
a mi mix 3-am 3 éves mulott problema mentesen megy
2021. febr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi9-em van 2 éves lesz nemsokára és még semmi baja. :) Pedig én nyúzom rendesen, komolyabb játékokkal. (Grid Autosport, Pascal s' Wager stb.)

Amíg nem vettem meg az iPadem addig igazából ez volt az állandó "számítógépem". Persze ez azért nem egy kategória a Redmikkel, de valószínűnek tartom, hogy azokkal se lesz gond.

2021. febr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 éves Redmi 4x-em van. Mostanra már állatira belassult, cserélni fogom. Kívülről mondjuk majdnem olyan, mint új korában.
2021. febr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!