Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok,...

Milyen telefont ajánlanátok, ha kb 60.000 Ft-ot szeretnék rászánni?

Figyelt kérdés

70.000 forint a maximum, ez a legfelső limit számomra jelenleg diákként.

Nincsenek túl nagy elvárásaim, egy jó minőségű első-illetve hátlapi kamerát szeretnék, viszonylag jó üzemidővel.

Korábban két Huawei telefonom volt, de mindkettővel akkumlátor problémáim voltak. (Jelenleg a mostaniról írok, 1,5 éve van meg, és mostanában az összes töltő lefelé tölti).

Erre a telefonra már nem igazán költenék, hiszen egy új képernyő sem ártana, mivel betört.

A Xiaomi és a Samsung telefonok között keresgéltem, de bármilyen ajánlatot meghallgatok, és előre is köszönöm! :)



2021. febr. 21. 22:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
79%
Én most vettem Samsung galaxy A21S. Bátran merem ajánlani mert jó teló.😉 az aksi nagyon jó, maga a telefon is jól néz ki szerintem. Kamerája is nagyon jó. Használt telefont semmi -képp ne vegyél.
2021. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

60 ezerig Motorola Moto G8 Power, Xiaomi Poco M3, vagy Xiaomi Redmi Note 9S

70 ezerből egyedül a Skyphone-nál jön ki a Xiaomi Redmi Note 9 Pro, ami ennyiért abszolút a legjobb, vagy még Xiaomi Redmi 9T, vagy Motorola Moto G Pro

2021. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is Samsung galaxy A21s 4/128 van, és nagyon jó. A kamerája is, mivel 48Mpx-es.
2021. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
És egy kamera attól jó, hogy 48mpx-es? GYere privátba, 6mpx-es képeket adok, amik jobbak mint a te 48mpx-eseid! Komolyan 2021-ben itt tartunk, hogy a noobok azt hiszik, hogy attól jó egy kamera, mert magas a megapixel szám?
2021. febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi Redmit.
2021. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhetnek még:)
2021. febr. 22. 11:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok. A képminőség nyilván nem (csak) a megapixelek számától függ, egyéb más tényezők is befolyádolják, ebben igazad van #4-es, a mpx-ek száma kizárólagosan inkább csak a részletgazdagságért felel, kivéve ha fel van konvertálva, mert akkor csak nagyobb a kép, de nincsenek plusz részletek! Főleg nem jobb egy 48 mpx-es, mert az csak a négyszeresére felkonvertált érték, de ha hagyjuk a felbontást 12 mpx-en, akkor a Xiaomi telefonok általánosságban egész jó képeket csinálnak! 64 helyett 16 mpx-ben ugyanez a helyzet!
2021. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es, igen az interpoláció az magyarul digitális zoom! Ennyi. De még 12mpx is sok ezekre az apró szenzorokra. 4-5 mpx-el sokkal jobbak lennének a képek - lényegesen javulnának (nyilván nem figyelembe véve más tényezők hatásait, szigorúan ezt vizsgálva). 5mpx-es képből méteres képet lehet előhívni! Egy 4K-s tv 4mpx-es. kell ennél nagyobb felbontás? Nagyon nem! Csak hát a divat, a majomfogás.
2021. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Két kiszemeltem van, az egyik a SAMSUNG GALAXY A12, a másik pedig XIAOMI REDMI 9. Ti melyiket ajánlanátok?
2021. febr. 23. 10:46
 10/13 RivalTin ***** válasza:
100%
Redmi 9 jobb választás szerintem. Az A-s Samsungok belépő kategóriás modellek. Ugyanakkor, ha értesz a telefonokhoz legalább bootloader-root-downgrade szinten, akkor a Huawei P40 Lite most 62-63 ezer körül mozog (ha a gyártói gari nem fontos). A Xiaominál arra figyelj, hogy nincs olyan szintű hazai szervizháttér, mint a Huawei-nél, Samsung-nál, Apple-nél stb. Ha Huawei mellett döntesz, vedd figyelembe, hogy a GMS nincs alapból rajtuk, ezt neked kell felrakni. Nekem P40 Lite van, specifikációk telintetében szinte már csoda, mókoltam rá GMS-t, csak a G Pay, McDonald's nem működik. (Még Google Assistant-om is van)
2021. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!