Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Snapchat kamera hiba. Mit...

Snapchat kamera hiba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma háromnegyed 11kor még jó volt a Snapchat kamerám.Aztan 1 óra se telt el, nem is használtam, és a Snapchat kamerám eltorzult.Konkrétan kinyújtja az arcom,és mindent.Ha filter nélkül csinálok képet,akkor ha kesz a kép,utána visszaugrik normálisra,ha filterrel,akkor nem,és ugyanúgy kinyujtva marad az egész kép.Olyan mintha nem férne bele semmi a kameraba,és inkább kinyujtja. A sima kamerán és a többi alkalmazasba viszont jó a kamera.

Újraindítottam többször a telefont,letöröltem és ujratoltottem a Snapchatet és így se jó.

Mit tudnék csinálni? Honor20e telefonom van.

Előre is köszönöm a válaszokat.:)



#telefon #kamera #snapchat #snapchatkamera
2021. febr. 23. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Másik telefonnal is ezt csinálja?
2021. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem
2021. febr. 23. 12:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Csináltam másik fiókot,ott viszont jó minden.A rendes fiokomon viszont minden el van nyújtva.Mi lehet a fiokommal?
2021. febr. 23. 22:22
 4/6 anonim válasza:
Szia! Nekem ugyanez a helyzet, ugyanilyen telefonom van. Sikerult neked?
2021. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg mindig rossz :/
2021. márc. 1. 08:52
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt be tudod jelenteni, arra kattintva, hogy a Snapchatem nem működik, ki kell választani hogy kamerahiba, utána adott mit kell csinálni.

2021. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!