Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tűnik el iPhone-ról...

Miért nem tűnik el iPhone-ról az üzenet értesítés ha más eszközön már elolvastam?

Figyelt kérdés

Régen ha kaptam, mondjuk egy messenger üzenetet akkor jött az értesítés a telefonra. Ha gépen elolvastam az üzenetet akkor telefonról automatikusan eltűnt az értesítés. Ez megszűnt. Ameddig telefonon nem nyitom meg az appot addig jelzi az üzenetet.


Van erre valami meglodás, hogy akkor is eltűnjön az értesítés ha más eszközön olvasom el az üzenetet?


2021. febr. 24. 14:11
 1/4 anonim válasza:
Itt valószínűnek tartom, hogy a messenger újabb frissítési lehetnek a ludasok, egyenlőre csak várni tudsz, ameddig nem jön egy upgrade
2021. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak a messengernél hanem más alkalmazásnál is ez van, hangouts, slack.
2021. febr. 25. 11:22
 3/4 anonim válasza:
Mert az értesítésnek nincs köze ahhoz, hogy más eszközön elolvastad már onnantól, hogy az megjelent.
2021. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De van, mert volt hogy ez működött. Ahogy megnéztem gépen az üzenetet láttam ahogy bezáródik a telefonon az értesítés.
2021. márc. 5. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!