Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Samsung Galaxy...

Hogyan lehet Samsung Galaxy A6-on a Google Fotók alkalmazásból végleg törölni a fotókat?

Figyelt kérdés
Apám másfél éve nekem adta a Samsung Galaxy A6 telefonját, most viszont úgy döntött, hogy visszakéri és vesz nekem egy másikat. A telefonról már az én információimat elkezdtem letörölni. Eddig 2 Google fiók volt bejelentkezve a készülékre, az enyém és apámé. Ezért a fotóimat az ő fiókjára is mentette az alkalmazás. Már hónapok óta mind a két Google-fióknál kikapcsoltam az automatikus mentést, de még így is van, hogy apám fotói között időnként újra felbukkan azok közül is néhány, amiket már régen letöröltem. Nagyon zavar, mert ugyan nem szégyellni való képek, de nem akarom, hogy nála megmaradjon és lássa. A kukába helyezés után a kukából is mindig kitörlöm ezeket, de valamiért egy idő után újra megjelennek. Nem hinném, hogy nézegetné, de azért mégis nyugodtabb lennék, ha soha nem kerülne elő. Mit lehet tenni ilyenkor?

2021. febr. 25. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Google fotók között nem feltétlen csak a felhőbe mentett fotók jelennek meg. Köztük lehet a nem szinkronizált telefon tárhelyén lévő fotók is. Kijelölöd képeket vagy belemész és törlöd. A világ összes programján ugyan úgy kell törölni és ugyan ott van a törlés gomb ha nem tudod megtalálni nem lehet veled mit kezdeni.


Felső sorban ott kell lennie.

Legközelebb ne legyen apukád fiókjába a telefonod bejelentkeztetve.

2021. febr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerencsére megoldódott.
2021. febr. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!