Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 vagy iphone 12 mini?

Iphone 11 vagy iphone 12 mini?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg huawei p30 lite-om van és szeretnék iPhone-rá váltani.

Melyik érné meg jobban, illetve miért?

Csak iPhone-t akarok venni, meguntam kicsit az androidot, eddig csak az volt.


Válaszokat köszönöm. :)



2021. febr. 28. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
ne válts apple cikkekre meg fogod bánni azonnal
2021. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Igazság szerint 11 pro, de azt nem írtad, úgyhogy akkor a 11.
2021. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem se válts, nincs értelme, nem fog többet adni mint egy jó androidos telefon.

Nem állítom azt hogy, nem minőségi az iphone, de akkor is egy túlárazott divat telefon, sajnos sokan presztízsnek tekintik, pedig semmi extra nincs benne amitől az lenne.

2021. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

akkumulátor időt tekintve: 11

minden más: 12 mini

2021. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4-es számú

Mennyivel rosszabb az iPhone 12 mini akkuja?

2021. febr. 28. 20:21
 6/16 anonim ***** válasza:
2021. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2021. febr. 28. 20:42
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egy iPhone 11 jobban megéri. Nekem is az van, és én nagyon megvagyok vele elégedve minden tekintetben. Szerintem azt vedd, én is ezen filoztam, (hogy iPhone 11 vagy 12 Mini) mikor 2 hónapja új telefont vettem. De szerintem nagyon megéri a 11. Nem tudom hogy mennyivel jobb mit egy androidos telefon, mivel nekem mindig is iPhone-om volt. Részben mert ismerőseim androidos telefonjai (Samsung, huawei) sorra mentek tönkre, rövid idő után. És a családom is az iPhone-t preferálja.
2021. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt a divatf@szság dumát. 2021-ben még ilyeneket irogatni az iphone-okról. Nőjetek már fel.

Pár hónapja használok 12 Mini-t. Előtte 8-asom volt. Az aksi időről annyit, nekem van hogy 2 napot bír, ez általában hétvégén több wifi használat, de amúgy több, mint 1,5 nap után kell töltenem. Nem vagyok rajta egész nap, de azért nyomkodom és minden be van kapcsolva, wifi, 4G, BT, GPS, az 5G kikapcsolva.

A 11 Pro-nak az egyik legjobb üzemideje van az apple telefonok közül.

Nekem fontosabb volt a kis méret, ezért ezt választottam meg a dizájnja is jobban tetszik (nem lekerekített), a többi dolog nagyon hasonló. A 12 Mini ára közelebb van a 11 pro-hoz. Inkább ezek közül választanék. Ha kisebb mobilt akarsz, akkor nem kérdés, egyébként a 11 pro, ha már ennyi pénzt szánsz rá.

2021. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Na meg az ilyen kérdéseknek se sok értelme van, hogy milyen telefont vegyek

Ha a kérdező se tudja akkor más honnan tudja.

Az meg hogy iOS vs Android szintén mindenki maga döntse el, ki kell próbálni mindkettőt,ha nem tudsz dönteni,én pl.az ios-ról vissza váltottam Androidra.

2021. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!