Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A két készülök közt vacilálok....

A két készülök közt vacilálok. Szerintettek melyik lenne jobb választás ?

Figyelt kérdés

Kizárolag az alábbi két készülék érdekelne.

Apple Iphone se 2020


Apple Iphone 11


Kb 2évig szeretném még használni.

Szerintettek melyik érdemesebb és időtálobb ??


2021. márc. 1. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Időtállóbb? Mindkettő támogatott lesz 2025-ig.


Egyébként ez ízlés kérdése, hogy neked melyik tetszik jobban, a régi vagy az új dizájn.

2021. márc. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En 11-et vettem 2 honapja, mert tobbet tud, mint az SE, es nem sokkal dragabb szerintem. Egyebkent mindket telefon boven jo lesz meg, mint ket ev. Nekem ezelott 6s volt, 4,5 evig.
2021. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mr.Q77 ***** válasza:
100%

Mind a 2 telefon jó a maga kategóriájában, 11-es kicsit magasabb kategória (nagyobb jobb képernyő/jobb kamera stb) viszont drágább is.


ez inkább pénztárca kérdése. Ha mindenes telefon kell (pl sokat netezel/videózol rajta) akkor a nagyobb képernyő előnyt jelenthet


de SE is nagyon jó (nekem is az van)

2021. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez kérdés? Nyilván a 11es a jobb telefon, ha van pénzed rá, akkor nincs miről beszélni.
2021. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!