Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont fogok kapni és...

Biuskaa02 kérdése:

Új telefont fogok kapni és nem tudom melyiket válasszam. A választási lehetőségek:Samsung Galaxy S4 mini, Samsung Galaxy S3 LTE, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4 Active. Szerintetek melyik telefon legyen?

Figyelt kérdés
Eleinte úgy volt hogy S4 minim lesz és kész. de utána találtam okosabbakat ugyanannyiért! Az S3 LTE és a sima S3 azért tetszik nekem mert nagyon nőiesek és okosak is. De utána találtam az S4 Active-ot ami vízálló viszont csak szürkében kapható és ezért nem tetszik annyira viszont ez a legokosabb! Kérlek titeket segítsetek választani!!! Melyik telefon legyen? ti melyiket választanátok?

2014. júl. 14. 12:29
 1/4 Saavedro ***** válasza:
Active.
2014. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Nekem a HTC One mini 2 (ez az M8 minije) tetszik nagyon, viszont a t-mobile-nál nem fogják forgalmazni. így még várok a további szolgáltatókra! Keress rá neten (az arany gyönyörű)! Amellett, hogy nem egy batárnagy telefon, elég jó a specifikációja! Én erre várok már egy hónapja, h megjelenjen!
2014. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
S4
2014. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hàt ezek közül èn az s4-et vàlasztanàm:) ès fegèrben az nagyon szép
2014. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!