Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem fogja a telefonom a...

Miért nem fogja a telefonom a wifit?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy A10 em van, masfel eves telefon. Par napja feltunt hogy nagyon sokszor lassu a wifi vagy teljesen lecsatlakozik.

Azt hittem a wifi halozattal van a gond, de anyukam nem tapasztal ilyet se az o telefonjan (ami joval regebbi) se laptopon.

Viszont ha atkapcsolok mobilnetre van hogy meg azzal se tolt be.

Letezik hogy az en telefonom hibasodott meg? Mit tudnek vele kezdeni?

Nem vagyok nagy technikai varazslo igy minden hasznos valasznak orulok😅



2021. márc. 1. 17:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Ha nem csak a wifi-vel van gond, akkor lehet, hogy inkább memóriából futsz ki, nem?


Olyat már láttam, hogy egy-egy routerrel nem működött jól egy telefon wifi modulja, de hogy a mobilhálózattal is ugyanolyan gond legyen azért elég ritka.

2021. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem is kevés a ram, 2 giga nagyon karcsú manapság.
2021. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem tudtam hogy a memoriatol is lassulhat 😵

Akkor ezt nem lehet itthon megcsinalni?

2021. márc. 1. 23:01
 4/15 anonim ***** válasza:

azt sajnos nem.

Esetleg csinálhatsz egy gyári visszaállítást, segíthet a problémán, de az is csak ideiglenes megoldás.

(az adataid ilyenkor törlődnek, szóval mentsd le őket valahova, ha erre folyamodsz)

2021. márc. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Ha korábban jól működött, akkor próbálkozhatsz azzal is, hogy újraindítod a telefont és leállítasz minden felesleges háttérben futó alkalmazást.


Viszont új telefon választásakor érdemes lesz figyelni arra, hogy azért 4-6GB RAM legyen benne. Belépőszint helyett többnyire jobb választás a használt középkategóriás (és környezetbarátabb is). Pláne abban az ármagasságban ahol az A10 újkori ára is mozog.

2021. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
(egyébként 50 ezer forint körül már lehet venni régebbi csúcskategóriát, lehet jobban járnál vele)
2021. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget nagyon rendesek vagytok 😊 ilyen gyari torleseket nem merek csinalni amilyen analfa vagyok felek eltunne az egesz kepem videom minden 😅

Tudnatok mondani olyan telefont amit erdemes lenne venni helyette?

Illetve hasznaltat lehet reszletre venni? Koszonom nektek meg egyszer 😊

2021. márc. 3. 18:02
 8/15 anonim ***** válasza:

"Illetve hasznaltat lehet reszletre venni?"

neem, használt telefonokat csak egy összegben


"Tudnatok mondani olyan telefont amit erdemes lenne venni helyette?"

hát mennyi pénzből, újonnan, használtan?

2021. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hat akkor hasznaltat nem:/ mivel csak reszletbe tudnam fizetni! Kb 50 ezer a keretem ra!
2021. márc. 4. 13:10
 10/15 anonim válasza:

Van több oldal (pl mobilaréna), ahol a telefonos témában jobban benne vannak a felhasználók és külön fórum téma van szentelve vásárlási tanácsoknak.


[link]


Ott tudsz tanácsot kérni, hogy újonnan hol és mit, vagy használtan hol tudsz részletre. Nem lepne meg, ha azért lennének üzletek ahol lehet részletre használt készülékeket is kapni.


Saját kút főből az alzán látom, hogy árulnak "használt" (visszaküldött, vagy bontott dobozú) telefonokat olcsóbban az újkori árnál. Ott tudsz RAM méretre is szűrni. "Szakfórumon" viszont lehet tudnak okosabb javaslatokat is adni.

2021. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!