Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elrontottam a samsung galaxy...

Elrontottam a samsung galaxy a3 telót?

Figyelt kérdés
Azt csináltam hogy a total commanderben újra akartam telepíteni a SytemUI-t kíváncsiságból és azután nem lehet használni azt írja ki már bekapcsolás után hogy "A RendszerUI sajnos leállt." és csak az ok gomb van és semmit se lehet vele kezdeni mi lehet vele?
2021. márc. 2. 21:54
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
a gari is reg lejart
2021. márc. 2. 22:24
 12/38 A kérdező kommentje:
és mikor fog elromlani a akkuja ha ott hagyom lemerülni hetekig? pár másfél hóbapja van ott
2021. márc. 2. 22:34
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Fél-1 év után nem lesz jó az akku, ha beesik a minimum feszültség alá.


Egyébként miért ilyen fontos tönkretenni?

2021. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
tegyél fel rá egy másik romot. Ha tudtad törölni akkor valószínűleg rootolt volt. Kár lenne kidobni. Lépj bele a recovery mode -ba és nézd meg milyen recovery van feltéve rá,google -n megtalálod hogy kell ezen romot telepíteni. Vagy odin -al flash elj vissza rá valami romot. Tele van tutorial -al a youtube. Inkább mint kidobod.
2021. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
rootolva nem volt
2021. márc. 2. 23:49
 16/38 A kérdező kommentje:
recoverybe se tudok lépni
2021. márc. 2. 23:50
 17/38 anonim ***** válasza:

nincs boot menüs recovery mode???? Biztosan a boot menűs recovery módot próbáltad? Nagyon nem jellemző ,hogy tiltva lenne.

Systemui nélkül a settings menű előhozható? Fentről lehúzod az ablak felső élét és ott a fogaskerék ikon. A core részeknek systemui tól függetlenül kellene működnie.

Egy soft reset megoldaná a dolgot. Ha semmilyen beállítás menűbe nem tudsz belépni és onnan elérni a soft reset lehetőséget (factory reset vagy ilyesmi néven fut amúgy). Próbáld meg ADB -ből (már ha a developer options aktív volt!).

adb shell am broadcast -a android.intent.action.MASTER_CLEAR

ezzel rootolatlan telóról elő fogja hozni úgy is,ha kifagy az UI.

Vagy apkmirror ról szedd le a systemui apk -t és ADB ből telepítsd fel így: adb install -r systemui.apk (az apk nak nem biztos,hogy systemui.akp a neve,oda nyilván azt írd ami a valós neve az apk-nak).Ha egyik sem megy akkor hagyd a francba, add oda valakinek aki mélyebben ért hozzá és tesz fel rá egy normális software-t.

2021. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Semmit nem lehet vele kezdeni csa lk a fekete képbemn a System ui leállt és csak okézgatni lehet és ha a home + hangerő le gomb bootloopol
2021. márc. 3. 12:08
 19/38 A kérdező kommentje:
nem hiszem hpgy be volt kapcsolva az adb
2021. márc. 3. 12:12
 20/38 A kérdező kommentje:
inkább hagyom ott
2021. márc. 3. 12:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!