Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok telefonbeszélgeté...

Nikolas Kidman kérdése:

Hogyan tudok telefonbeszélgetést rögzíteni iphonon?

Figyelt kérdés

Van egy alkalmazás évi 23000 Ft-ért, de annál os minden hívás előtt hozzá kell adni mint egy konferencia beszélgetés. Ez így nem elég jó megoldás.

Tudtommal az iPhone nem enged ilyesmit, ezért hajlando lennék a kinyitni az iphont, és külső forrásból származó dolgot telepíteni.

Android on mi az ami működik is? Mert az ACR tudtommal csak az én hangom rögzíti.



2021. márc. 5. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

"Android on mi az ami működik is? Mert az ACR tudtommal csak az én hangom rögzíti."

Android 11, One UI 3.0 (Galaxy S10+): az ACR működik, de csak ha a Galaxy Store-ból van telepítve. A Google Play-es változat nekem is csak a saját hangom veszi, de a Galaxy Store-os tökéletesen működik.


"Tudtommal az iPhone nem enged ilyesmit, ezért hajlando lennék a kinyitni az iphont"

melyiket?

az újabbakhoz tudtommal nincs jailbreak...

egyébként én xda-n kezdenék el nézelődni ezügyben, ott biztos többet tudnak erről.

2021. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Play store-ból a Hívásrögzítő tökéletesen teszi a dolgát. Sokszor nem tudok jegyzetelni amikor kéne (szülők bev.listája, kontakt adatok amit beszélgetés közben ad meg valaki, időpont fixálása, stb.), erre kiváló.


5-6 éve volt iPhone-om, akkor nem volt olyan app, amit itt az adatvédelmi trv alapján engedett volna feltenni, és ezt tudta.

2021. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!