Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan alkalmazás...

Létezik olyan alkalmazás Andriodra, ami képes rögzíteni a telefonbeszélgetéseket?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi a neve?
2019. nov. 5. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Diktafon

[link]

2019. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez felveszi azt is, amit a másik fél mond?
2019. nov. 5. 18:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Call recorder néven keresd. Valamely Samsungok esetén beépítve is volt régen úgy tudom.
2019. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mármint nem automatikusan működő módon volt beépítve Samsung esetén, hanem be lehetett kapcsolni valahol. Nem volt még Android-os készülékem, csak valahol írták.
2019. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

De pl. a Miui-ban szokott lenni gyárilag is.

2019. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha új,android 9-es telefonod van arra már nem lehet ilyen appot telepíteni adatvédelmi stb.okokból betiltották.
2019. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sőt, amikor a 7-es droidot oreo-ra frissítettem (muszáj volt...), akkor az addig működő appok is elkezdtek nem működni. Csak az én hangomat rögzítették, a partnerét nem, hiába állítgattam a beállításokat, semmi nem segített.

Ennek is ilyen adatvédelmi oka volt.

2019. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már mindegyik telefonban van gyárilag ilyen alkalmazás... Az enyémben úgy hívják, hogy hangrögzítő (Galaxy S9+)
2019. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült megtalálni a megfelelőt, bizonyos számoknál automatikusan rögzít mindent, tökéletes :)
2019. nov. 6. 17:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a megoldás?
2019. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!